Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Tek Tek Açıkladı Ama Borçları Açıklayamadı!…

Tek Tek Açıkladı Ama Borçları Açıklayamadı!…

Kaybetmek Kolay Kazanmak Zor…

Kaybetmek Kolay Kazanmak Zor…

Mavi Göl’de Sonbahar Güzelliği…

Mavi Göl’de Sonbahar Güzelliği…

Derneğin Yeni Başkanı Sanatçı Karaçam Oldu…

Derneğin Yeni Başkanı Sanatçı Karaçam Oldu…

Emniyet Drone İle Havadan Trafiği Denetliyor…

Emniyet Drone İle Havadan Trafiği Denetliyor…

AB’den Schmidt, Aksu’yu Ziyaret Etti…
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 4 Ağustos 2018 - 12:36:01
  •  24
AB’den Schmidt, Aksu’yu Ziyaret Etti…

AB Türkiye Delegasyonu İletişim Başkanı Andreea Schmidt, Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret etti. Schmidt, Giresun Belediyesi’nin 2 yıl üst üste AB İnsan Hakları Belgesel Film Günlerine ev sahipliği yaptığını, bu organizasyonda büyük başarı elde ettiklerini belirterek Başkan Kerim Aksu’ya katkıları ve işbirliğinden dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, insan haklarının tüm dünya tarafından kabul edilip, uygulanması gerektiğine vurgu yaparak; “ Biz Avrupa Birliğinin fabrikalarına, çalışma alanlarını değil, insan haklarını, hukuk sistemini, basın özgürlüğünü, eğitim sistemini istiyoruz. Türkiye çok güzel bir ülke, AB ne girersek, Türkiye’den AB’ye değil, AB’den Türkiye’ye akın olur. Böyle güzel bir ülkede kim yaşamak istemez ki. AB Film Günleri bizim için oldukça önemli. Bu özel filmleri geniş kitlelerin izlemesini arzu ediyoruz. Giresun halkı bu konuda oldukça duyarlı olduğu için filmler büyük ilgi görüyor” dedi.

AB Türkiye Delegasyonu İletişim Başkanı Andreea Schmidt, bu yıl Aralık ayında yine Giresun’da film günleri yapmak istediklerini, Giresun Belediyesi ile istişare yapmak ve teşekkürlerini iletmek için geldiğini ifade etti.

Başkan Kerim Aksu, Giresun Belediyesinin her canlıya saygılı olduğunu, her canlının yaşam hakkının kutsal olduğunu belirterek şöyle konuştu; “ Biz çocuklarımızın dünya vatandaşı olarak yetişmesini istiyoruz. Dünya da hangi ülkeler var, ona göre yetişmeleri bizim için önemli. Bizim konservatuarımızda 2009 yılında 75 öğrenci vardı. Bu gün 2 bine yaklaştı. Müzik, sanat öğrenen çocuk özgüvenle yetişir. Bu ülkenin bilim adamları yetiştirmesi gerekiyor.” AB Türkiye

Delegasyonu İletişim Başkanı Andreea Schmidt, Başkan Kerim Aksu’ya Fotoğraf Sanatçısı Ara Güler’in bir albümünü hediye ederken, Başkan Kerim Aksu’da konuğuna Giresunlu Sanatçı Bülent Öztürk tarafından yapılan bir tablo hediye edip, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz