Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Tek Tek Açıkladı Ama Borçları Açıklayamadı!…

Tek Tek Açıkladı Ama Borçları Açıklayamadı!…

Kaybetmek Kolay Kazanmak Zor…

Kaybetmek Kolay Kazanmak Zor…

Mavi Göl’de Sonbahar Güzelliği…

Mavi Göl’de Sonbahar Güzelliği…

Derneğin Yeni Başkanı Sanatçı Karaçam Oldu…

Derneğin Yeni Başkanı Sanatçı Karaçam Oldu…

Emniyet Drone İle Havadan Trafiği Denetliyor…

Emniyet Drone İle Havadan Trafiği Denetliyor…

AK Parti İl Başkanı, CHP’li Belediyenin Yerine Getirmediği Vaatleri Hatırlattı…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 1 Ağustos 2018 - 18:32:58
  •  89
AK Parti İl Başkanı, CHP’li Belediyenin Yerine Getirmediği Vaatleri Hatırlattı…

AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun verdiği vaatlerin hiçbirini yerine getiremediği gibi belediyeyi ekonomik dar boğaza sürüklediğini ileri sürdü.

AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, beraberinde bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın,Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç ve bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Şenlikoğlu, AK Parti’ye teslim edilen belediyelerin ve yerel yönetimlerin takibini yaparak verilen vaatlerin arkasında durduklarını ifade ederken, CHP’li Giresun Belediyesinin ise verdiği hiçbir vaadini yerine getiremediğini ileri sürdü.

Şenlikoğlu yaptığı açıklamada, “Bilindiği üzere ülkemiz yeni bir yerel seçime doğru hızla yaklaşmaktadır. Bu seçimlerde, yerel yöneticilerin çalışmaları halkımız nezdinde değerlendirilecek, halkımız beklentilerinin karşılanıp karşılanmadığının sandıkta ortaya çıkacaktır. Bizler bu anlamda halkımız tarafından AK Parti’li Başkanlara teslim edilen belediyelerin ve yerel yönetimlerin takibini de yaparak verilen sözlerin arkasında durmaya devam ediyoruz. Giresun merkez il belediyemiz ne yazık ki klasik CHP zihniyetinin her zamanki tavrı ile yönetilmeye devam ediyor. CHP’li belediye başkanı seçime çok kısa bir süre kalmasına rağmen vermiş olduğu sözlerle alakalı değerlendirme yapmak yerine belediyede günü kurtarmaya dönük çalışmalarla zamanını geçirmeye çalışıyor. CHP’li Belediye Başkanı 2014 yerel seçimleri öncesi halkımıza vermiş olduğu sözlerde ‘proje hazır, finansman hazır’ diyerek halkımızın önüne çıkmış fakat önümüzdeki yerel seçime çok kısa bir süre kalmasına rağmen bu sözlerin yerine gelmediği şehrimizde yaşayan herkes tarafından açıkça görülmektedir” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz