Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

İş-Kur Kuraları Adil Yapılmıyor…

İş-Kur Kuraları Adil Yapılmıyor…

Nafiye Kudu Vefat Etti…

Nafiye Kudu Vefat Etti…

Süslü Kadınlar Giresun’da Farkındalık İçin Pedal Çevirdi…

Süslü Kadınlar Giresun’da Farkındalık İçin Pedal Çevirdi…

AKP’ye Dur Deme Zamanı Gelmiştir…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 26 Mayıs 2018 - 03:08:36
  •  229
AKP’ye Dur Deme Zamanı Gelmiştir…

İYİ Parti Giresun Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum İlçe ziyaretlerinin ilkini baba ocağı olan Dereli İlçesine gerçekleştirdi.

Baba ocağında yoğun ilgi ve alakayla karşılaşan Erzurum, “Ülkemiz çok önemli bir süreçten geçiyor. 24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri oldukça önem sarf etmektedir. Kullanacağınız bir oyun önemi çok fazladır” dedi.

2015 yılında yapılan Genel seçimlerde iktidar partisinin Dereli meydanında vatandaşlara gülücükler ve vaatler dağıttığını ancak geçen süre zarfında tek çivi çakmadığını, şimdi yine gelip vaatlerine devam edeceklerini ifade eden Dr. Orhan Erzurum şöyle devam etti;

“16 yıldır ülkeyi yönetenlerin seçim vaatlerine bakınca, sanki bunca yıl, ülkeyi yönetenler, onlar değil sanıyorsunuz. Biz onların, millete yabancılaştıklarını sanırken, kendilerine de yabancılaştıklarına şahit olmak, hepimizi endişeye sevk ediyor. Elbette, yeni bir yönetime ihtiyaç var. Hiçbir sorun, onu üreten zihniyet ile çözülemez. Zaten değişim de bunun için lazım. AKP’ye dur deme zamanı gelmiştir. Artık bunların ülkeyi yönetemediği tescillenmiştir. Dereli ilçemize bakıyorum. Hafta günü, pazarı olmasına rağmen esnaflarımız zorda. Halkımızın alım gücü hiç yok denilecek kadar az. Tarım bitmiş, köylerimiz boşalmaya başlamıştır.

Ülkemizin, özellikle gençlerimizin üzerine örtülen, umutsuzluk örtüsünü kaldırmak zorundayız. Gençlerimizin umutlarını, ve hayal kurma özgürlüklerini, onlara yeniden vermek zorundayız. Bunun için acilen bir şeyler yapmamız gerekiyor.

Buradan tüm hemşerilerime sesleniyorum. Gelin bu düzeni değiştirelim. Değişime tepeden başlayalım. Genel Başkanımız Sayın Meral partimizin adaylarına sizlerden destek istiyorum. İnşallah milletimiz sandıkta gerekeni yapacak ve bu arkadaşlarımızı tatile gönderecek. Cenabı Hakk’a sözümüz olsun, bu ülkede adaleti, hukuku sağlayacağız.”

İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum’un Dereli ziyaretine, İlçe Başkanı İsmail Bektaşoğlu, Aday Adayı Kubilay Yaman, İl ve İlçe yöneticileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz