Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Giresun Barosu’ndan Çocuk Haklarına Vurgu…

Giresun Barosu’ndan Çocuk Haklarına Vurgu…

Eski Beşiktaşlı Gökhan Keskin’in Babası Vefat Etti…

Eski Beşiktaşlı Gökhan Keskin’in Babası Vefat Etti…

Kaymakam Ermiş’ten Ortopedik Engelli Öğrenciye Ziyaret…

Kaymakam Ermiş’ten Ortopedik Engelli Öğrenciye Ziyaret…

Giresun Üniversitesi, Giresun Değerlerini Unutmadı…

Giresun Üniversitesi, Giresun Değerlerini Unutmadı…

Hareketsiz Yaşam Felç Riskini Genç Yaşlara İndirdi…

Hareketsiz Yaşam Felç Riskini Genç Yaşlara İndirdi…

Beka Sorunu
 • MustafaAK
  • Mustafa AK
  • mustafaak@goreleden.com
  • 14 Mayıs 2018 - 20:40:51
 • 381

Oysa Allah her şeyi apaçık önümüze koyuyor; gözümüze hangi perde indi ki göremiyoruz? Uyanalım diye bizi dürtüyor; neden uyanamıyoruz?

 

Darbelerle yüzleşme dediler: Ordumuzun şerefli subayları hapislere atılırken, Fetöcüler onların yerlerine, rütbelerine geldiler ve finalde 15 Temmuz’da korkunç bir katliama cüret edebilecek kadar güçlendiler. Binlerce yıllık egemenliğinizin bel kemiği ordumuz dahi bu operasyonla başa çıkamadı, ordu komutanımız dahi hapse atıldı.

 

Yargı reformu dediler: Fetöcüler yargının her yerine yerleştiler, poliste yerleşmiş örgüt üyeleri ile birlikte vatanseverlere operasyonlar yapıp hapse attılar. 15 Temmuz işgal girişiminden sonra 5 bin hakim savcıyı görevden aldık.

 

“Çözüm” dediler: Binlerce şehidimizin kanına girmiş PKK’lılar şehir turları attı. Finalde yüzlerce çocuğumuz, gözlerimizin önünde açılıp bomba döşenen hendeklerde can verdi, “çözülecek” olan iş daha da berbat oldu.

 

Türkiye büyüyor dediler: Cumhuriyetin tüm birikimleri, en son şeker fabrikalarına kadar satıldı fakat tarım, hayvancılık, ekonomi çöktü. Dolar euro tutulamıyor. Yapılan köprülere, tünellere, hastanelere on yıllarca para ve hasta vereceğiz.

 

Suriye operasyonuna girdiler: 4 milyon Suriyeli ülkemize girdi. 30 milyar dolar paramız gitti ve PKK Suriye’de yaşanan otorite boşluğunu kullanarak ABD’nin de desteğiyle sınırımıza egemenlik kurdu.

 

Eğitim reformu dediler: Durmadan sistem değişti, eğitim sistemi ve çocuklarınızın eğitim seviyesi çöktü. Bir önceki kabinenin milli savunma bakanı bir sonraki kabinenin milli eğitim bakanı bile oldu…

 

Birlik beraberlik dediler: Toplumumuz ikiye ayrıldı, ayrılan iki yarı birbirlerine “terörist, vatan haini” diyecek kadar düşmanlaştı. Avrupa maçlarından başka ortak duygumuz kalmadı.

 

Her şey bu kadar açıkken, Türk halkı olarak hâlâ bu gidişe dur demeyeceksek, Allah bize neden yardım etsin ki? Göz vermiş, kulak vermiş, akıl vermiş; daha ne kadar yardım edebilir ki?

 

Türk halkı olarak hâlâ bu gidişe dur demeyeceksek, Allah uyanmamız için bu sefer göz, kulak, akıldan fazlasını vermek durumunda kalacaktır. Dürttüğümüzde uyanmayan birini daha sert dürtmeye başlamaz mıyız? Allah da muhtemelen bizi uyandırmak için yaşanan tüm bu sorunlardan (dürtmelerden), daha büyük sorunlar verecek.

 

Oyumuzu almak için söylenenler değil; gerçek beka sorunumuz budur!..

 

 

 

 • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Kelkit Hürriyet 9 8 1 0 25
2 . GÖRELESPOR 9 6 3 0 21
3 . T.Doğanspor 9 4 2 3 14
4 . Iğdır Esspor 9 4 2 3 14
5 . Yakutiyespor 9 3 5 1 14
6 . 1926 Bulancakspor 9 4 1 4 13
7 . Haçkaspor 9 3 3 3 12
8 . Arhavispor 9 3 3 3 12
9 . Araklı 1961 9 3 2 4 11
10 . K.Belediyespor 9 2 2 5 8
11 . Çayelispor 9 1 5 3 8
12 . Serhat Ardahan 9 2 2 5 8
13 . Bayburt Bld. 9 2 1 6 7
14 . S.Gençlerbirliği 9 2 0 7 6
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz