Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti…

Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti…

Batan Giresun’un Malları Bunlar!…

Batan Giresun’un Malları Bunlar!…

TRT Payı ve Kayıp Bedeli Alınmasın…

TRT Payı ve Kayıp Bedeli Alınmasın…

“Şehrin Önünü Bir Sur Gibi Kapatacak”…

“Şehrin Önünü Bir Sur Gibi Kapatacak”…

CHP Eynesil Teşkilatına Yeni Başkan!…

CHP Eynesil Teşkilatına Yeni Başkan!…

Bektaşoğlu” Mücadeleye Devam” Dedi…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 24 Mayıs 2018 - 04:42:56
  •  68
Bektaşoğlu” Mücadeleye Devam” Dedi…

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin ekibinde yer alan önemli isimlerden birisi olan Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, yeniden milletvekili adayı gösterilmemesinin ardından yaptığı açıklamada, “Mücadeleye devam” dedi.
Kendisiyle birlikte pek çok arkadaşının liste dışı kaldığını hatırlatan Bektaşoğlu “Çıktığımız yol kesintiye uğramayacak. Yoldaşlarımızla birlikte hedefimiz, adayımız Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olarak yönettiği bir Türkiye’dir. Bunu inşallah milletimizin tercihiyle başaracağız”” dedi.
Bektaşoğlu, açıklamasında aday olan arkadaşlarına başarılar diledi ve her zaman partisinin yanında olacağını belirterek şu ifadeleri kullandı:


Doğru ve yakışan tavır budur. Çünkü ben Cumhuriyet Halk Partili’yim. ‘Ben varsam varım’ diyenlerden değil, ‘biz varız’ diyenlerdenim. 1977’den bu yana bu çizgimden, ayrılmadan, zikzak yapmadan, doğru bildiğimi, doğru kişilerin yanında durup söyleyerek ve bedeli ne olursa olsun ödeyerek ve asla ödün vermeden bu günlere geldim. Bu sayede üyelerimizin önseçim tercihi ve Giresun halkının oylarıyla 25 ve 26. Dönemde TBMM’de ilimi, ülkemi milletvekili olarak temsil etme onurunu, mutluluğunu yaşadım. Mücadelem bundan sonra da sürecektir. Liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün felsefesini, ilkelerini ve ideolojisini benimsemiş, içselleştirmiş birisi olarak; aynı inanç ve kararlılıkla partimizi başarıya, ülkemizi demokrasi ve özgürlüklerle, hukuk düzeniyle esenliğe kavuşturmak için çıktığımız bu kutlu yolculuk, kesintiye uğramayacaktır. Yoldaşlarımızla birlikte hedefimiz, adayımız Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olarak yönettiği bir Türkiye’dir. Bunu inşallah milletimizin tercihiyle başaracağız.”
CHP Milletvekili Bektaşoğlu, çalışmalarına katkıda bulunan CHP örgütleri, STK’lar, muhtarlar, kamu yöneticileri ve basın-yayın kuruluşlarına ve Giresun halkına teşekkür etti.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz