Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Eynesil’de  30 Kursiyere Törenle Belgeleri Verildi…

Eynesil’de 30 Kursiyere Törenle Belgeleri Verildi…

Görele’de Köy ve Mahalle Muhtarları Aylık Toplantısı Yapıldı…

Görele’de Köy ve Mahalle Muhtarları Aylık Toplantısı Yapıldı…

Sivrioğulları 3.Geleneksel Piknik Şölenine Davetlisiniz…

Sivrioğulları 3.Geleneksel Piknik Şölenine Davetlisiniz…

SP’den Fiskobirlik Önerisi…

SP’den Fiskobirlik Önerisi…

Görele’de Aşure Dağıtımı…

Görele’de Aşure Dağıtımı…

Bektaşoğlu’ndan “Partizanlık” Uyarısı…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 8 Haziran 2018 - 10:14:56
  •  45
Bektaşoğlu’ndan “Partizanlık” Uyarısı…

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, milletvekili adayı İbrahim Akgün’le Espiye’de seçim çalışması yaptı. Önce CHP İlçe Başkanlığında partililerle toplantı yapan Bektaşoğlu, kendisinin ve çok sayıda milletvekilinin aday listesinde olmamasını “bunları sonra konuşuruz, şimdi memleketi kurtarma meselemiz var. Bunun için Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce ile sahadayız. Türkiye’yi geziyoruz. Alanlar, meydanlar, sokaklar bir büyük müjde veriyor. Müthiş bir rüzgar var. İnşallah başarılı olacağız. Sayın İnce’nin yönetiminde CHP’nin sayısal çoğunluğunun olduğu bir parlamenter sistemle Türkiye’yi esenliğe kavuşturacağız” sözleriyle değerlendirdi.

“ÖZEL İDARE BİNASINDA AKP PANKARTININ İŞİ NE?”

Seçim sürecinde partizanlık yapıldığı şeklinde bilgiler geldiğini söyleyen CHP milletvekili Bektaşoğlu, konuşmasında kamu yöneticilerine uyarıda bulundu. Seçimin güvenli ve adil ve şaibesiz olması için herkesi göreve çağıran Bektaşoğlu, şunları söyledi. “Ayni ve nakdi yardımları AKP değil, devlet veriyor. Bunun üzerinden propaganda yapıyorlar, hatta ‘CHP gelirse kaldıracaklar’ diyorlar. Halkımız buna inanmasın. Tam tersine sosyal devletin gereği olarak bu yardımları daha da artıracağız. Bildirgemizde de bunları taahhüt ediyoruz”.

Giresun’da özel idare binasına AKP milletvekillerinin fotoğrafının olduğu pankart asılmasını da eleştiren Bektaşoğlu, “bu binada yıllarca para vermeden oturdular. FETÖ soruşturması kapsamında el koyuldu ama hala kendi malları gibi görüyorlar. Tabelaları duruyor. O pankart derhal oradan indirilmeli. Yoksa indiririz. Devlet binaları propaganda yeri değildir. Sahil yolundaki köprüler, üst geçitlerde de benzer durum var. Espiye’de öğretmen evine de AKP genel başkanının posterini asmışlar. İşte bunlardan medet umuyorlar. Acz içindeler” diye konuştu.

İNCE’Yİ GÖRKEMLİ BİR MİTİNGLE KARŞILAYIP DERS VERECEĞİZ”

Bektaşoğlu ve Akgün daha sonra ilçe başkanı Burak Güven,kadın, gençlik kolları ve kalabalık bir partili gurubuyla 23 Nisan, Cumhuriyet Caddesi ve Esentepe mahallesinde ziyaretler yaptı. Bektaşoğlu, halkı 13 Haziran’da Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Giresun mitingine davet etti

Milletvekili yaptığı açıklamada “Giresun halkı mitingine gitmeyerek birinci dersi Başbakana verdi. Şimdi ikinci dersi İnce’yle vereceğiz. O’nu görkemli, coşkulu bir miting yaparak destekleyeceğiz, çıktığı bu kutlu yolculukta yalnız olmadığını göstereceğiz. 16 yıldır ilimizi mağdur eden, kalkınma ve gelişmede, yatırım ve istihdamda geri bırakan; doğalgaz, çevre yolu, demiryolu, tıp fakültesi hastanesi gibi en temel hizmetleri bizden esirgeyen AKP’ye mesaj vereceğiz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz