Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Eynesil’de  30 Kursiyere Törenle Belgeleri Verildi…

Eynesil’de 30 Kursiyere Törenle Belgeleri Verildi…

Görele’de Köy ve Mahalle Muhtarları Aylık Toplantısı Yapıldı…

Görele’de Köy ve Mahalle Muhtarları Aylık Toplantısı Yapıldı…

Sivrioğulları 3.Geleneksel Piknik Şölenine Davetlisiniz…

Sivrioğulları 3.Geleneksel Piknik Şölenine Davetlisiniz…

SP’den Fiskobirlik Önerisi…

SP’den Fiskobirlik Önerisi…

Görele’de Aşure Dağıtımı…

Görele’de Aşure Dağıtımı…

Bilge” Demokrasi Şeffahlık İster”…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 6 Haziran 2018 - 21:30:48
  •  37
Bilge” Demokrasi Şeffahlık İster”…

CHP İl, İlçe Başkanlığı, Belediye Başkanı ve milletvekili adayları Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyası için katkı verdiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl ve Merkez ilçe başkanlığı, gençlik ve kadın kolları üyeleri, belediye başkanı, milletvekili adayları 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerine partilerinin adayı olarak katılan Yalova Milletvekili Muharrem İnce’ye kampanya desteği için İş Bankası Giresun Şubesi’nden havale yaptılar.

CHP İl Başkanı Fikri Bilge yaptığı açıklamada, demokrasi ve hukuk devletinin her vatandaşa eşitlik sağladığını, ancak ülkemizde bu kavramların iktidarın demokrasisi ve hukukuna dönüştüğünü söyledi. Bilge konuşmasında şu görüşlerini ifade etti; “ 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimleri demokrasi ve hukuk devletinin yeniden hakim kılınması adına önemli bir fırsattır. Seçim kampanyasında AKP’nin devlet imkanlarını kullanması demokrasi adına, hukuk devleti adına bir talihsizliktir. İktidara yürüyen CHP halkın desteği ile demokrasi ve hukuk devleti üzerindeki siyasi vesayeti kaldıracaktır. Demokrasi ve hukuk devleti herkese lazımdır. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce’ye her kesimden destek verilmesi demokrasinin en güzel örneğini oluşturuyor. CHP yönetimi olarak hepimizin adayı Sayın İnce’ye Giresun’dan maddi desteğimizi gönderdik. Demokrasiye katkı sağladık. Sayın İnce malvarlığını ilk açıklayan Cumhurbaşkanı adayıdır. İnce, şeffaf, kurum ve kurullara inanan, denetimi savunan bir devlet adamıdır. Kontrol ve denetim demokrasinin en önemli unsurlarıdır. Halk iradesi, demokrasi ve hukukun üstünlüğü çağdaş devlet olmanın ilk şartlarıdır. Devlet kurumlarının, hukuk sisteminin siyasi ve iktidar eksenli hale getirilmesi kabul edilemez. 24 Haziran seçimleri yaşanan baskıları, hukuk sistemine yapılan müdahaleleri ortadan kaldıracak ve millet iradesini hâkim kılacaktır. “

Belediye Başkanı Kerim Aksu, milletin kendi geleceğini, kendisinin tayin edeceğini belirterek; “ Seçimler demokrasinin en önemli sınavıdır. İktidar sahipleri halka seçimlerde hesabını veririler. Halkın desteğini kaybeden iktidar, yine halkın oyları ile görevlerini devrederler. Bu gün hepimizin Cumhurbaşkanı adayı olan Yalova Milletvekilimiz Sayın Muharrem İnce’ye katkımızı gönderdik. Demokrasi adına hayırlı olmasını diliyorum. Milletimiz kazansın, demokrasi kazansın. 24 Haziran’da huzurlu, mutlu bir sonuç alınmasını temenni ediyorum “ şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi seçim komitesi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye seçim kampanyası için katkı yaptıktan sonra merkezde Hacı Siyam Mahallesi, Bulancak, Espiye ilçelerinde ve köylerde çalışmalarını sürdürdü.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz