Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Giresunspor’da Kupa Mesaisi Başladı…

Giresunspor’da Kupa Mesaisi Başladı…

Kaya: Herşeye Zam Var Fındığa Yok!…

Kaya: Herşeye Zam Var Fındığa Yok!…

Türker”Halkımız Sefalet,AKP Sefa İçinde”…

Türker”Halkımız Sefalet,AKP Sefa İçinde”…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

Bilge”Teşekkürler Giresun”…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 14 Haziran 2018 - 15:09:48
  •  89
Bilge”Teşekkürler Giresun”…

CHP İL Başkanı Fikri Bilge, 12 Haziran Çarşamba günü Giresun Atatürk Meydanı’nın tarihi bir rekor kırdığını belirterek; “ Giresun TAMAM demiştir. Türkiye TAMAM diyor. Teşekkürler Giresun “ dedi.

Giresun Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi muhteşem karşıladı…

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl Başkanı Fikri Bilge Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Giresun Atatürk Meydanı’nda düzenlediği mitingin bu alanda yapılan en büyük katılımlı toplantı olduğunu söyledi. Bilge, “ Giresun TAMAM diyor, Türkiye TAMAM diyor. Teşekkürler Giresun” dedi.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Giresun’da yaptığı mitingle ilgili bir değerlendirme yapan İl Başkanı Fikri Bilge, halkın umudunu İnce’de bulduğuna vurgu yaparak şunları dile getirdi; “ Sayın Muharrem İnce, milletimizin gönlünde kısa zamanda taht kurmuştur. Bu ülkede yaşayan herkese dokunmuştur. Umut oldu, sevgi oldu, gelecek oldu, 24 Haziran’da 13. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olacak. Yıkılmayan, zedelenmeyen hiçbir şey kalmadı. Kindarlık, sevgisizlik, samimiyetsizlik AKP’nin ilkeleri oldu. Halkımız kendisi ile alay edenleri, fakir sofrasında poz verip, saraylarda oturanları iyi tanıyor. Kendi çocuklarını servet sahibi yapanlar, işsiz gençleri anlayamazlar. İşsizin, öğrencinin, öğretmenin, emeklinin, işçinin, memurun, kadının, gencin bu ülkede yaşayan herkesin derdinden Muharrem İnce anlar. “

Giresun halkının 12 Haziran tarihinde Muharrem İnce’yi sahiplendiğini, desteklediğini tarihi rekorla ortaya koyduğuna dikkat çeken Bilge; “ Giresun TAMAM diyor. Türkiye TAMAM diyor. Ülkemiz zor duruma düştüğünde ayağa kalkan Giresunlu, bugün de ayağa kalkmıştır. Osman Ağa’nın, ve gönüllü alaylara katılan dedelerin torunları olarak ülkemizi bu çıkmazdan el birliği ile çıkaracağız. Teşekkürler Sayın Muharrem İnce, teşekkürler Giresun “ şeklinde görüşlerini paylaştı.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz