Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karan”Üreticiyi Tüccara Muhtaç Etmeeyin”…

Karan”Üreticiyi Tüccara Muhtaç Etmeeyin”…

Temsilcimiz Görelespor Telafi Edecek…

Temsilcimiz Görelespor Telafi Edecek…

Sağlıkla İlgili Milyonları İlgilendiren Kanun Teklifi Yasalaştı!…

Sağlıkla İlgili Milyonları İlgilendiren Kanun Teklifi Yasalaştı!…

CHP’nin Mücadelesi Sonuç Verdi, AKP Geri Adım Attı…

CHP’nin Mücadelesi Sonuç Verdi, AKP Geri Adım Attı…

ATATÜRK’ün Fedailerinden Muhafızı Ömer Kudu…

ATATÜRK’ün Fedailerinden Muhafızı Ömer Kudu…

CHP Giresun İl Başkanı Bilge’den Bakan Soylu’ya Tepki…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 28 Haziran 2018 - 21:29:55
  •  233
CHP Giresun İl Başkanı Bilge’den Bakan Soylu’ya Tepki…

Giresun İl Başkanı Fikri Bilge” Giresun İl Başkanı olarak, bu vatan uğruna hayatlarını kaybeden şehitlerimizin cenazesine katılmak için Sayın Soylu’dan izin alacak değilim” dedi.

Bilge “İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bakanlığı kendisinin çiftliği, valileri de kapıkulu zannediyor. Soylu’nun ağzından iftira, yalan, fitne ve çirkinlik akmıştır. CHP il başkanları, şehit cenazelerine Soylu gibi en önde durup, kendini göstermeye reklam yapmaya gitmez. Şehitlerin sahibi Soylu mudur ki bizlerin şehitlerimizin cenazelerine gitmemiz hakkında atıp tutuyor. Bu açıklama kin, öfke, bölücülük ve şehitlerimiz üzerinden rant sağlamaya çalışan kendini bilmez birinin açıklamasından başka bir şey değildir.”

İSTİFAYA ÇAĞIRDI…

CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge ,İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifa etmesi gerektiğini belirterek , şöyle dedi:

“AKP’nin İçişleri Bakanı, makam uğruna kendi partisini, kendisine inanmış partilileri yarı yolda bırakıp, AKP’ye katıldı. Bu beyefendinin geçmişine baktığınızda ne olduğunu anlarsınız. Erdoğan’a ve AKP’ye söylediği sözler ortada. Onları yolsuzlukla, milleti istismar etmekle, millete yalan söylemekle suçlayan bu zat, ardından bu suçlamaları yaptığı partiye yamanmıştır. Bu açıklama Sayın Genel Başkan Yardımcımız Bülent Tezcan’ın da belirttiği gibi, vicdansız bir açıklama, hadsiz ve sorumsuz bir açıklama. En az PKK kadar bölücü bir açıklamadır. Bölücü bir İçişleri Bakanı vardır. Toplumu çatışmaya sürükleyen bir İçişleri Bakanı vardır. Soylu derhal istifa etmelidir. Biz şehit gelmesin, vatan evlatlarımız baba ocaklarına, evlatlarına yuvalarına sağ salim dönsün diye çabalıyor ve dua ediyorken, Süleyman Soylu ‘Şehit gelsin de cenazesinde kaos çıkartalım’ sevdasında. Bu kendini bilmez zihniyete prim verecek, ciddiye alacak değiliz.”

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Kelkit Hürriyet 8 7 1 0 22
2 . GÖRELESPOR 8 5 3 0 18
3 . Iğdır Esspor 8 4 2 2 14
4 . Yakutiyespor 8 3 4 1 13
5 . 1926 Bulancakspor 8 4 0 4 12
6 . T.Doğanspor 8 3 2 3 11
7 . Arhavispor 8 3 2 3 11
8 . Araklı 1961 8 3 1 4 10
9 . Haçkaspor 8 2 3 3 9
10 . Serhat Ardahan 8 2 2 4 8
11 . K.Belediyespor 8 2 1 5 7
12 . Bayburt Bld. 8 2 1 5 7
13 . Çayelispor 8 1 4 3 7
14 . S.Gençlerbirliği 8 2 0 6 6
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz