Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

İş-Kur Kuraları Adil Yapılmıyor…

İş-Kur Kuraları Adil Yapılmıyor…

Nafiye Kudu Vefat Etti…

Nafiye Kudu Vefat Etti…

Süslü Kadınlar Giresun’da Farkındalık İçin Pedal Çevirdi…

Süslü Kadınlar Giresun’da Farkındalık İçin Pedal Çevirdi…

CHP Giresun Teşkilatı Heryerde…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 28 Mayıs 2018 - 16:30:22
  •  61
CHP Giresun Teşkilatı Heryerde…

24 Haziran seçimleri için çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayları Dereli ve Espiye ilçelerinde esnaf ziyaretinde bulundular.

Esnaf ziyaretine Dereli İlçe Başkanı Mehmet Kılıç, İl Başkanı Fikri Bilge, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, milletvekili adayları Necati Tığlı, Reşat Nuri Özdemir, gençlik kolları, kadın kolları başkan ve üyeleri katıldı.

Başkan Aksu, adaylarla beraber esnafların hatırını sorup, kendi geleceğimiz için değil, milletin ve çocuklarımızın geleceğini düşünmemiz gerektiğini ifade etti.

Öğleden sonra Espiye ilçesinde esnaf ziyareti yapan CHP heyetine burada İlçe Başkanı Burak Güven, milletvekili adayı İbrahim Akgün’de katıldı. İlçe Başkanlığında yapılan toplantıda konuşan milletvekili adayı İbrahim Akgün, ülkemizin karanlık bir yola doğru ilerlediğini, bunun için CHP’nin tarihi bir sorumluluk bilinci ile çalışıp, bu gidişi değiştireceğini söyledi.

İl Başkanı Fikri Bilge, teşkilatların, parti üyelerinin, adayların etrafında kenetlenip, 24 Haziran’a kadar çok çalışmak gerektiğini, CHP’nin milletin umudu olduğunu hatırlattı.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, sadece gündüz değil 24 saat çalışmak gerektiğini vurgulayarak, “ Hepimiz gündüz çalışmanın ardından komşumuzu, berberimizi, esnafımızı ziyaret edip, ülkemizin içine sürüklendiği karanlığı anlatmalıyız. Akrabamızı, eşimizi, dostumuzu en azından telefonla aramalıyız. Bu seçim milletin, çocuklarımızın geleceğini ilgilendiriyor. Fazla zamanımız yok“ dedi.

Birinci sıra adayı Necati Tığlı ise, el ele, kol kola hepimizin hedefinin bu iktidardan kurtulmak olduğunu belirterek, “ Bizim hedefimiz, ülkemizi huzura, güvene kavuşturmaktır. Ekonomisi çökmüş, millete verecek bir şeyi kalmayan iktidarı değiştirip, her kesimin temsil edildiği CHP iktidarını iş başına getireceğiz. Sizlerden yetki istiyoruz. Bize verilen yetkiyi sizler için kullanacağız. Hepiniz var olun “ şeklinde konuştu.

İkinci sıra adayı Reşat Nuri Özdemir, halkın mevcut iktidardan umudunu kestiğini, bir kesimin çıkarları için çalışan iktidarın yolcu olduğunu, halkın iktidarını yakın olduğunu dile getirdi.

CHP heyeti Dereli ve Espiye ilçelerinde seçim çalışmalarını tamamladıktan sonra İl merkezine hareket etti.

Öte yandan CHP diğer Milletvekili adayı Suat Öndaş ise CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, Mahalle Muhtarı Sedat Deniz, CHP İl Teşkilatına hizmetlerde bulunmuş isimler ile Hacısiyam Mahallesi ve Kumyalı Mahallesi’ni ziyaret etti.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz