Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti…

Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti…

Batan Giresun’un Malları Bunlar!…

Batan Giresun’un Malları Bunlar!…

TRT Payı ve Kayıp Bedeli Alınmasın…

TRT Payı ve Kayıp Bedeli Alınmasın…

“Şehrin Önünü Bir Sur Gibi Kapatacak”…

“Şehrin Önünü Bir Sur Gibi Kapatacak”…

CHP Eynesil Teşkilatına Yeni Başkan!…

CHP Eynesil Teşkilatına Yeni Başkan!…

CHP Heyeti Eynesil ve Keşap’ta Halkla Buluştu…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 30 Mayıs 2018 - 16:57:21
  •  55
CHP Heyeti Eynesil ve Keşap’ta Halkla Buluştu…

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayları seçim çalışmalarını bu gün Eynesil ve Keşap ilçelerinde sürdürdüler. Adaylar vatandaşlarla yaptıkları sohbette, iktidarın gidiş yoluna girdiğini, bundan dönüş olmadığını ifade ettiler.

Eynesil İlçesine milletvekili adayları İbrahim Akgün, Necati Tığlı, Suat Öndaş, İl Başkanı Fikri Bilge, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ile giden CHP heyeti parti binasında toplandıktan sonra 24 Haziran seçimleri için partilerine ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek istediler. Eynesil İlçe Başkanı Ahmet Karadeniz, halkın iktidardan kurtulmak istediğini, bunu önemli bir kesimin toplantılarda dile getirdiğini ifade etti.

Milletvekili adayı İbrahim Akgün, iktidarın veda ettiğini belirterek; “ AKP iktidarı ülkemizin dengesi bozdu. Rant ekonomisi uygulandı. Cumhuriyet’in kazanımları yabancılara satıldı. Şimdi çıkmışlar ‘yerli ve milli ‘ diyorlar. Siz bu ülkenin milli değerlerini ayaklar altına aldınız. Şeker fabrikalarını, bankaları, yolları, köprüleri, fabrikaları sattınız. Şimdi hastaneleri satıyorsunuz. Bu ülkenin geleceğini ipotek altına aldınız. Gidiyorsunuz. Gideceksiniz. Bu milletin yakasından düşeceksiniz “ dedi.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, bu iktidardan kurtulmak için 24 Haziran’ın en önemli dönüm noktası olduğunu hatırlatıp, şu görüşlerini ifade etti; “ AKP iktidarında ülkemizin geldiği nokta ortadadır. Bu iktidarın hangi vaatlerle geldiğini biliyoruz. Bu gün yaptıkları ortada. Kendileri her fırsatta kandırıldıklarını söylüyorlar. Asıl milleti kandırdılar. Bu onurlu millet, kendisini kandıranları sandıkta hapsedecektir.”

CHP birinci sıra milletvekili adayı Necati Tığlı, fabrikaları satan, üretim ekonomisini terk edip, tüketim ekonomisini tercih eden AKP’nin kendi yandaşlarını zengin ederken, halkı fakirleştirdiğini söyledi. Tığlı; “ İşçi, memur, emekli fakirleşti. Fındık üreticisi fakirleşti. Esnaf borca battı. Peki, kimler zenginleşti, AKP kadroları. Çevrenize bir bakın, kimlerin zenginleştiğini göreceksiniz. Kendinden olmayana tahammülü olmayan AKP yolcudur “ şeklinde konuştu.

Dördüncü sıra milletvekili adayı Suat Öndaş ise, seçimlerin demokrasinin kantarı olduğunu, AKP’nin kantardan çıkamayacağını ileri sürdü.

Öğleden sonra Keşap ilçesinde çalışma yapan CHP heyetine İlçe Başkanı Metin Öztürk ve partililer eşlik etti.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz