Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Giresunspor’da Kupa Mesaisi Başladı…

Giresunspor’da Kupa Mesaisi Başladı…

Kaya: Herşeye Zam Var Fındığa Yok!…

Kaya: Herşeye Zam Var Fındığa Yok!…

Türker”Halkımız Sefalet,AKP Sefa İçinde”…

Türker”Halkımız Sefalet,AKP Sefa İçinde”…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

Eynesil’de 360 Öğrenci Mezun Oldu…
  • Ana Sayfa » Eğitim
  • 11 Mayıs 2018 - 03:30:49
  •  83
Eynesil’de 360 Öğrenci Mezun Oldu…

Giresun Üniversitesi’ne bağlı Eynesil Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulu’ndan360 öğrenci daha mezun oldu.
2008-2009 öğretim yılında İktisadi ve İdari Programlar Bölümü-İşletme ve Sağlık Programları -Çocuk Gelişimi sınıfları ile eğitime başlayan Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulu ilk mezunlarını 2010 yılında vermişti.
2010 yılında 97 öğrenci mezun eden okuldan, bu yıl ise 360 öğrenci mezun oldu. Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulunun yanındaki Kapalı Spor Salonunda yapılan 8. mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı
Yüksek Okul birincisi olan Cansu Günaydın ve Simge Garip öğrenciler adına konuşma yaptılar. Günaydın ve Garip birlikte yaptıkları konuşmada,” Sevgili öğretmenlerime, canım arkadaşlarıma ve beni bugünlere getiren ve benden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen aileme çok teşekkür ediyorum. Başarılarımız sizlerin başarısı, sevincimiz sizlerin eseridir.
Sevgili hocalarımız geleceğiz aydınlık yüzleri olarak rol biçilen bizleri yetiştirdiğiniz ve başarımızdaki katkılarınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Hayatımızın bir sayfasını güzel anılar ile kapatırken diğer sayfasını yeni umutlar ve sorumluklarla açıyoruz” dediler.
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Onur ise öğrencilere yaşamlarında yeni bir döneme girdiklerini hatırlatarak,”yaşamadan, zorluklardan ve çok çalışmaktan korkmayın. Hocalarınız sizi ülkemiz koşulların göre gerekli teknik bilgi ve becerilerle donattı. Çok güzel bir eğitim aldınız. Günün şartlarına göre ülkemizde ve dünyadaki bilimsel çalışmaları takip ederek bilgilerinizi güncelleştiriniz. Dürüst, çalışkan ve üretken insan bir değerdir. Çalışmaktan ve araştırarak doğruyu bulma çabasından hiç ama hiç vazgeçmeyin” dedi.
Okul birincisi olan Cansu Günaydın ve Simge Garip tarafından Mezuniyet Kütüğüne plaka çakılmasının ardından çeşitli etkinliklerde dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyaları verildi.
Dereceye giren öğrencilere plaket ve hediyelerin verilmesinden sonra, mezun olan 360 öğrenciye öğretim görevlileri tarafından diplomaları verildi.
Tören mezun olan öğrencilerin Öğretim Görevlisi Önder Başuslu nezaretinde yemin etmeleri ve kep fırlatmalarıyla sona erdi.
Mezuniyet Törenine Kamil Nalbant Meslek Yüksek Okulu idari ve Eğitim kadrosunun yanısıra, Eynesil Kaymakamı Yılmaz Kurt, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Sonuncuoğlu, Giresun Üniversitesi Rektör vekili olarak Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Çakmak Ak Parti Eynesil İlçe Başkanı Gürsel Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Ahmet latif Karadeniz, MHP İlçe Başkanı Abdurrahman Gül, Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Hayrettin Karadeniz, ilçedeki kamu kurum amirleri öğrenciler ve öğrenci aileleri katıldı.Bizde goreleden.com ailesi olarak Eynesil Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olan öğrencilerimizi kutlar, bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.

Ahmet CEYLAN

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz