Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Giresunspor’da Kupa Mesaisi Başladı…

Giresunspor’da Kupa Mesaisi Başladı…

Kaya: Herşeye Zam Var Fındığa Yok!…

Kaya: Herşeye Zam Var Fındığa Yok!…

Türker”Halkımız Sefalet,AKP Sefa İçinde”…

Türker”Halkımız Sefalet,AKP Sefa İçinde”…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

GİRESUN CHP HIZLI BAŞLADI
  •  96
GİRESUN CHP HIZLI BAŞLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl başkanı Fikri Bilge, adaylarıyla ve teşkilatıyla birlikte 24 Haziran seçimi için hızlı bir başlangıç yaptı.

24 Haziran da yapılacak olan Genel seçimlerinde adaylıkları kesinleşen Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekilleri Necati Tığlı, Reşat Nuri Özdemir, İbrahim Akgün, Suat Önbaş, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker ve İl Başkanı Fikri Bilge sahaya indi.

Milletvekili adaylarının açıklanmasıyla birlikte sahaya inen Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl teşkilatı sırasıyla; Esnaf Odaları Birliği, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Bulancak da bulunan Karadeniz, Yıldız, Savaş gazeteleri, Ziraat Odası, Mimarlar Odası, Eczacılar Birliği Odası, Merkez Muhtarlar Derneği, Faal Muhtarlar Derneği, Gazeteciler Derneği, Atatürkçü Düşünce Derneğini ziyaret etti. Ziyaretlerde yaklaşan erken seçim ile ilgili CHP Giresun İl teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi verildi.

CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge ziyaretlerden sonra yaptığı açıklamasında, “yaptığımız ziyaretlerde sıcak ve olumlu karşılamalarından dolayı herkese tek tek teşekkür ederim. Tüm adaylarımız ve teşkilatımızla birlikte uğramadığımız yer kalmayacak. Merkezde ve ilçelerde tüm sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerimiz sürecek. Cumhurbaşkanı adayımız, milletvekili adaylarımız genç ve donanımlı olmaları vatandaş tarafından çok olumlu karşılandığını görüyoruz. Adaylarımızın sadece seçimlerde değil; çalışan, faal ticaretleri olan ve her zaman halkın içinde kişilerden olması bizim oy potansiyelimizi artırdı. Çalışmalarımıza bir bütün halinde devam edeceğiz. 24 haziran da millet kazanacak, millet için geliyoruz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz