Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti…

Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti…

Batan Giresun’un Malları Bunlar!…

Batan Giresun’un Malları Bunlar!…

TRT Payı ve Kayıp Bedeli Alınmasın…

TRT Payı ve Kayıp Bedeli Alınmasın…

“Şehrin Önünü Bir Sur Gibi Kapatacak”…

“Şehrin Önünü Bir Sur Gibi Kapatacak”…

CHP Eynesil Teşkilatına Yeni Başkan!…

CHP Eynesil Teşkilatına Yeni Başkan!…

Giresun’a 4 Dönemdir İhanet Ettiler…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 28 Mayıs 2018 - 01:49:32
  •  124
Giresun’a 4 Dönemdir İhanet Ettiler…

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 27. Dönem Giresun Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum ve partisine halktan yoğun ilgi

İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum seçim çalışmalarını Yağlıdere, Bulancak ve Giresun merkezde sürdürdü. Halkın yoğun ilgi ve alakasıyla karşılaşan Erzurum, “Halkımıza; ‘Giresun bize emanet’ diye 4 dönemdir oy verdiği AKP, emanete ihanet etmiştir” dedi.

AKP Giresun Milletvekili adaylarının “Giresun bizlere emanet” sözlerine tepki gösteren İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum, “Giresun halkı bu şehri 4 dönemdir sizlere teslim etti. İçinde bulunduğumuz durumu hepimiz biliyoruz. Siz emanete ihanet ettiniz, halkın beklentilerini karşılayamadınız, Giresun’u geliştirmek yerine daha da küçülttünüz” ifadelerine yer verdi.

Yağlıdere’de vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum, “İlçe halkımız bizlere her seçim destek vermiştir. Bugün bizlere gösterilen ilgi ve alakadan anlıyoruz ki yine bizleri yalnız bırakmayacaklar. Bizler Yağlıdere’nin sorunlarını ve çözümlerini biliyoruz. Hemşerilerim emin olsun İYİ Parti iktidarında, Yağlıdere İYİ olacak, Giresun İYİ olacak” şeklinde konuştu.

İLGİ VE ALAKADAN YÜRÜYEMEDİ

Seçim çalışmalarını Alparslan Caddesinde sürdüren ve halkın yoğun ilgisinden dolayı nerdeyse yürüyemeyen İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum şunlara yer verdi; “Bir Ak Partili arkadaşımız çıkmış basın açıklaması yapmış, Giresun’un kaptanı benim demiş. Giresun’u bilmedikleri belli… Karadeniz hırçın ve dalgalıdır, Ege’ye benzemez. Burada gemi kullanmak her babayiğidin harcı değildir. Giresun halkı o geminin limana hangi kaptan tarafından yanaştırılacağını çok iyi biliyor.”

“İYİ PARTİ İLE ÇOK PARTİLİ HAYATA GEÇECEĞİZ”

Dr. Orhan Erzurum şöyle devam etti; “İYİ Parti tek adam devletine giden yolun önündeki en büyük engeldir. Tarih başta genel başkan olmak üzere hepimize bir görev verdi. Atatürk’ün kurduğu bu büyük cumhuriyeti yeniden çok partili hayatta yaşatma misyonuna sahibiz. Bunu başarmaya gelecek dönemler için mecburuz. Çocuklarımızın nasıl yaşayacağına biz karar vereceğiz. Bu süreçte kimseyi dışlamadan Türkiye’yi, rejimi yeniden rayına oturtacağız.”

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz