Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Giresunspor’da Kupa Mesaisi Başladı…

Giresunspor’da Kupa Mesaisi Başladı…

Kaya: Herşeye Zam Var Fındığa Yok!…

Kaya: Herşeye Zam Var Fındığa Yok!…

Türker”Halkımız Sefalet,AKP Sefa İçinde”…

Türker”Halkımız Sefalet,AKP Sefa İçinde”…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

Hastane Yapmışlar Doktor Getirmemişler…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 4 Haziran 2018 - 00:37:11
  •  102
Hastane Yapmışlar Doktor Getirmemişler…

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve 27. Dönem Giresun Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum; Espiye, Tirebolu, Çamoluk ve Şebinkarahisar ilçelerini ziyaret etti.

İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi ve Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum seçim gezilerini aralıksız sürdürüyor. Seçim gezileri kapsamında Espiye, Tirebolu, Çamoluk ile Şebinkarahisar İlçelerini ziyaret eden ve vatandaşlardan destek isteyen Erzurum “İktidar partisi mensupları çıkmış biz hastane yaptık, okul yaptık diyor. Eğer ki bunları yapacak kadar gücünüz varsa bu hastanelerde neden doktor yok” dedi.

ESPİYE’DE GÜNDEM FINDIK

Espiye ziyaretinde halka seslenen İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Dr. Orhan Erzurum, “Fındık üretiminde en büyük arazi ve en fazla üreticinin olduğu ilçelerin başında Espiye gelmektedir. İlçemizde belki yüzlerce ailenin tek geçim kaynağı fındıktır. Şimdi sizlere soruyorum, Başbakan Giresun’a geldi. Fındık için tek söz etti mi? Fındık üreticisinin yarasına merhem olacak tek bir proje açıkladı mı?” dedi.

DEMİRYOLU YALANINA KANMAYIN

Tirebolu ziyaretinde ilçe halkına seslenen Erzurum, “Her seçim dönemi gelip sizleri Demiryolu yapacağız diye vaatlerde bulunup gidiyorlar. Ama seçildikten sonra bırakın Demiryolunu sizleri bile hatırlamıyorlar. İnsanın yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Yine gelip sizlere sözler verecekler, Demiryolundan bahsedecekler. İnanmayın, kanmayın” şeklinde konuştu.

ÇAMOLUK’TA DURUM İÇLER ACISI

Giresun’da iktidar partisine en fazla oyu veren İlçe unvanına sahip olan Çamoluk’a giden Dr. Orhan Erzurum içinin sızladığını söyledi. İlçede işyerlerinin yarısının kapandığı, ekonominin dibe vurduğun kaydeden Orhan Erzurum, “Birkaç arkadaşımız yıllardır emek veriyor. Çamoluk kuru fasulyesinin dünyada marka olması için mücadele ediyor. Takip ediyorum, emeklerinin karşılıklarını almaya başladılar. Ancak Devlet Çamoluk’tan intikam mı alıyor. Yıllardır yol çilesi devam ediyor, kapsamlı bir hastanesi yok, esnafın yarısı kepenk kapatmış yarısı zor ayakta duruyor. Rekor oyun karşılığı bu mu olmalıydı?” ifadelerine yer verdi.

HASTANE YAPMIŞLAR DOKTOR GETİREMEMİŞLER

Ak Parti Milletvekillerinin hastane yaptık sözleriyle Şebinkarahisar halkının gözünü boyadığını iddia eden Erzurum şunlara yer verdi; “Milletvekili hastane yapmaz, bu merkezi hükümetin sağlık yatırımlarıdır. Giresun’a yapılan hastane Şırnak’a da yapılır, Edirne’ye de. Bu arkadaşlar çıkmış biz hastane yaptık diyor. Bari hastane yaptınız bu kadar gücünüz var bu hastanenin neden yıllardır doktor çilesi bitmedi. Hastane yapacak gücünüz varda doktor ataması yapacak gücünüz yok mu?”

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz