Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti…

Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti…

Batan Giresun’un Malları Bunlar!…

Batan Giresun’un Malları Bunlar!…

TRT Payı ve Kayıp Bedeli Alınmasın…

TRT Payı ve Kayıp Bedeli Alınmasın…

“Şehrin Önünü Bir Sur Gibi Kapatacak”…

“Şehrin Önünü Bir Sur Gibi Kapatacak”…

CHP Eynesil Teşkilatına Yeni Başkan!…

CHP Eynesil Teşkilatına Yeni Başkan!…

Hedefimiz Giresun’da Birinci Parti Olmak…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 23 Mayıs 2018 - 22:48:08
  •  84
Hedefimiz Giresun’da Birinci Parti Olmak…

İYİ Parti Giresun 1. Sıra milletvekili adayı Orhan Erzurum, İYİ Parti’yi Giresun’da birinci parti yapmak için çalışacaklarını kaydetti.

Erzurum, İl Başkanı İbrahim Önal ve partililerle bir araya gelerek, seçim stratejilerini belirledi. Erzurum, “Önümüzde çok kısa bir süreç var, elimizden gelenden fazlasını yapmaya çalışarak İYİ partiyi Giresun’da 1 Parti ve Sayın Meral Akşener’ ide Cumhurbaşkanı yapma hedefinde kararlılıkla ve özveriyle çalışacağız. Bütün aday arkadaşlarımla ve teşkilatlarımızla elele vererek bu kurtuluş mücadelesinden zaferle çıkacağız. Allah İYİ’lerle beraberdir, yolumuz da, bahtımız da açık olsun” dedi.

Türk milletine ve Giresunlulara hizmet yolunda yeni bir fırsatın kendilerine tevdi edildiğini belirten Erzurum, “Öncelikle belirtmek isterim ki bu şerefe nail olmak, sizlerin sevgisini kazanmak gönüllerde taht kurmak makamların en güzelidir. Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendi teveccüh gösterip bizleri bu göreve layık gördüğü için teşekkür ederim. Bu süreçte sizlerin desteği bizlere olan sevgisi şahsıma verilen en büyük destekti. Seçim süreci boyunca amacımız tüm hemşerilerimizle kucaklaşmaktır. Bir olmak, birlik olmaktır. İlk amacımız Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmaktır. İnanıyorum ki sizlerin desteği ve dualarıyla başaracağız” şeklinde konuştu.

Ülkenin her konuda zor bir süreçten geçtiğini, yıllardır iktidarda olan siyasi iradenin kardeşlik mefhumunu adeta rafa kaldırdığını ifade eden Dr. Orhan Erzurum, “Tarih hep şahitlik etmiştir ki; milletimiz, zor zamanları her daim demokratik siyaset ile aşmıştır… Türkiye’nin büyük sorunlarını aşacak gücü vardır. Görüyoruz ki, milletimizin sağduyu ve kararlılığı vardır. Milletimizin, adaletten yoksun, devlet gücüyle hareket eden siyasi hegemonyaları değiştirme gücü vardır. Bu güçle milletimiz, demokrasiden sapmadan, Türkiye’nin önünü açmaya karar vermiştir. Milletimiz, kararmakta olan ufkumuzu, “İyilik Güneşi” ile aydınlatarak ileriye bakmaya azimlidir. Milletimiz, yeni bir siyasal hareketle, yeni bir iktidarla, güçlü bir Türkiye yoluna devam etmek niyetini açıkça beyan etmektedir” ifadelerine yer verdi.

“ÇAĞRIMIZ İYİ TÜRKİYE ÇAĞRISIDIR”

İYİ Partinin kuruluşunda ortaya konan tarihi sorumluluk ve misyona dikkat çeken Dr. Orhan Erzurum, şunlara yer verdi; “Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile yol çıktık. Partimizin çağrısı, 21. yüzyılın gerçeklerini doğru okuyabilen, değişen çağa ayak uyduran, güçlü, zengin ve mutlu Türkiye çağrısıdır… İYİ Türkiye çağrısıdır. Eğer yaşadığımız çağ ve coğrafya doğru kavranabilmişse; Türkiye ve dünya doğru okunur, doğru değerlendirilir. Toplumu ileriye taşımanın temel şartı da budur. Yüce Türk Milleti yataklarından “bugün yine ne oldu” kaygısıyla kalkmaktan yoruldu. 24 Haziran’dan sonra, insanlarımız geceleri yatağa huzur ve güvenle girsin, sabahları, güne huzur ve güvenle başlasın diye… İşe huzur ve güvenle gidip eve huzur ve güvenle dönsün diye… Okuldan gelecek çocuğunu huzur ve güvenle bekleyip, kapısını huzur ve güvenle açıp kapatsın diye… Mutlu bir yuvada hayalleri gerçekleştirecek bir gelirle yaşansın diye, engelleri aşa aşa yürüyoruz. Çünkü biz; büyükleriyle küçükleriyle mutlu olan, 81 milyonluk kocaman bir aileyiz.”

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz