Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti…

Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler Hayatını Kaybetti…

Batan Giresun’un Malları Bunlar!…

Batan Giresun’un Malları Bunlar!…

TRT Payı ve Kayıp Bedeli Alınmasın…

TRT Payı ve Kayıp Bedeli Alınmasın…

“Şehrin Önünü Bir Sur Gibi Kapatacak”…

“Şehrin Önünü Bir Sur Gibi Kapatacak”…

CHP Eynesil Teşkilatına Yeni Başkan!…

CHP Eynesil Teşkilatına Yeni Başkan!…

Hemşerimiz Demirkaya Kocaelinden Aday Oldu…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 22 Mayıs 2018 - 00:40:02
  •  165
Hemşerimiz Demirkaya Kocaelinden Aday Oldu…

Görele’nin Derekuşçulu köyünden Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi ve İYİ Parti Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Harun Demirkaya, Kocaeli’nden İYİ Parti 3.sıra milletvekili adayı oldu.

Gebze eski askerlik şubesi başkanı, halen İYİ Parti Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, Kocaeli bölgesinde ve Gebze bölgesinde tanınan ve sevilen Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi hemşerimiz Prof.Dr. Harun Demirkaya, Kocaeli’nden İYİ Parti 3.sıra milletvekili adayı oldu.

Gebze Askerlik Şubesi eski Başkanı olan Prof. Dr. Harun Demirkaya, daha önce de milletvekili adayı ve Gebze Belediye Başkan adayı oldu. Evli ve 2 kız evlat sahibi olan hemşerimiz Demirkaya, akademik kariyeri boyunca ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanan makaleler ve bilimsel toplantılarda sunulan bildirileri dışında; “Atatürk’ün Doğumunun 125. Yılına Armağan (Kocaeli Üniversitesi yayını, çok yazarlı)”, “Bireysel ve Örgütsel Boyutlarda Sosyal Davranış (Umuttepe yayınları, tek yazarlı), “Girişimcilik ve İş Kurma (Orion Kitabevi Yayını, çok yazarlı) ve “Türkiye’de İnsan Kaynakları Yönetimi Anlayışındaki Dönüşümlerin Organizasyonlardaki Yansımalarının Araştırması (Umuttepe yayınları, tek yazarlı) adlı 4 kitap yazdı.

PROF. DR. HARUN DEMİRKAYA KİMDİR?

Görele, Derekuşçulu Köyü, Kıdır Mahallesinden olan Harun Demirkaya, iki dönem Hereke Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğünü yaptı. Görele Ortaokulu, Giresun Ticaret Lisesi, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Gebze Askerlik Şubesi Başkanlığı yaptı. Bu görevinden ayrılarak Kocaeli’nden bir dönem milletvekili adayı ve bir dönem de Gebze Belediye Başkan adayı oldu. Yönetim Organizasyon alanında özellikle İnsan Kaynakları Yönetimi Bilim Dalında bilimsel çalışmalar yapan, makaleler ve kitaplar yazan Doç. Dr. Harun Demirkaya, profesör unvanı almayı hak kazanmıştı. Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanan makaleler, yine ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan bildirilerin dışında 4 önemli kitap yazdı. Harun Demirkaya, şu anda İYİ Parti’de Yüksek İstişare Kurulu Üyesi.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz