Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Giresunspor’da Kupa Mesaisi Başladı…

Giresunspor’da Kupa Mesaisi Başladı…

Kaya: Herşeye Zam Var Fındığa Yok!…

Kaya: Herşeye Zam Var Fındığa Yok!…

Türker”Halkımız Sefalet,AKP Sefa İçinde”…

Türker”Halkımız Sefalet,AKP Sefa İçinde”…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

İmza Kampanyasına Destek…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 5 Mayıs 2018 - 01:19:00
  •  186
İmza Kampanyasına Destek…

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27’inci Dönem Milletvekili Genel Seçiminde 100 bin imzayla aday olacaklar için süreç başladı.
Türkiye’nin dört bir yanında vatandaşlar, stantlar kurarak ve Yüksek Seçim Kurullarına giderek imza verme işlemlerini sürdürüyor. İmza sonrası konuşan CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker” Burada A Partisi B Partisi gözetmeksizin, herhangi bir siyasi görüş, makam mevki istikbal hesabı kitabı yoktur. Tamamı ile Kuvayı Milliye’den bugüne kadar Demokrasisi ve memleketin geleceği mücadelesi vardır. Bu mücadeleye destek veren herkese teşekkür ediyor, selamlıyorum “dedi.

Öte yandan Merkez İlçe Seçim Kuruluna giderek genel başkanları için imza veren Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdulkadir Bektaş ise herkesi imza kampanyasına destek vermeye çağırarak şunları söyledi:
“Öncelikle adalet, ahlak, iyilik, güzellik, maneviyat, saygı ve sevgi isteyen tüm Giresunluları imza vermeye bekliyoruz. Biz imzamızı verdik. Bizler 100 bin imzayı ilk gün tamamlayıp diğer günlerde de 500 bin imzaya ulaşmayı hedefliyoruz. Bizlerin bu sayıyı bulacağını düşünen bazı siyasi parti liderlerinin açıklamaları da ziyadesiyle üzmüştür. Bizler onlardan, ‘bu bir demokrasi yarışıdır, insanlar istediğine imza verebilir. İnsanlar kimin ideolojisini, misyon ve vizyonunu beğeniyorsa, imza ve oy versin” diye açıklama beklerken insanlarda bu tür korku algısı yaratıyorlar. Ama onlar başarısız olacaklardır.”
İyi Parti Giresun İl Başkanlığından istifa ederek milletvekili aday adayı olan Ünzile Yüksel de “Ülkemizde demokrasinin hakim olması, hukukun üstünlüğünün hakim olması, adaletin sağlanması için atılan en büyük adımdır” diyerek, şu görüşte bulundu:

“100 bin değil 1 milyon imza toplayacağımıza inanıyoruz. Ülkede demokrasinin hakim olmasını isteyen herkes burada. Biz kimseden ve algı operasyonlarından korkmuyoruz. İddia edildiği gibi seçmenden FETÖ’cü arayanlar siyasilerden ve yanında bulunan FETÖ’cülere bakmaları lazım. Bu seçmenin iradesine ipotek koymak, demokrasiyi ortadan kaldırmak anlamındadır. Buna tepki için insanlar buradadır bugün. Biz de Meral Akşener’i cumhurbaşkanı yapmak için buradayız.”

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz