Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Engelli ve Eski Hükümlülere Hibe Desteği…

Engelli ve Eski Hükümlülere Hibe Desteği…

Buse Tosun Romanya’da Tarih Yazdı!…

Buse Tosun Romanya’da Tarih Yazdı!…

“Giresunlu Takımına Sahip Çıksın”…

“Giresunlu Takımına Sahip Çıksın”…

Türkiye Şampiyonasına Katılacaklar…

Türkiye Şampiyonasına Katılacaklar…

Prof. Dr. Hayrettin Cebeci Vefat Etti…

Prof. Dr. Hayrettin Cebeci Vefat Etti…

Kaptan Yusuf Muhtar Adaylığı Yarışında Dur Durak Bilmiyor…
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 6 Kasım 2018 - 01:12:42
  •  16
Kaptan Yusuf Muhtar Adaylığı Yarışında Dur Durak Bilmiyor…

Beşikdüzü Denizli Mahallesi’nden muhtar adaylığını açıklayan Kaptan Yusuf’un, milletvekilleri gibi çalışması muhtarlık yarışına yeni bir vizyon katarken kamuoyunda da çalışmaları ilgiyle takip ediliyor. Radyo ve Televizyon programlarından tanıdığımız Yusuf Keleş, namıdiğer Kaptan Yusuf, 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimlerinde, Beşikdüzü İlçesi Denizli Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu Nisan 2018 tarihinde açıklamış ve bu yöndeki düşüncelerini de mahalle halkı ve kamuoyuyla paylaşmıştı.
Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf), 2019 yılı Mart ayında yapılacak mahalli idareler yerel seçimlerinde, doğduğu ve büyüdüğü topraklar olan Beşikdüzü İlçesi Denizli Mahallesi’ne muhtar adayı adaylığını açıklamasının ardından, vatandaşın devlete uzanan ilk eli olma yolunda mahalle halkıyla bütünleşerek bir milletvekili edasında çalışmalarına devam ediyor. Sosyal ve kültürel değerleri ön plana çıkararak, daha şimdiden mahallede ilklere imza attığını belirten Kaptan Yusuf, mahalle halkıyla bütünleşerek başardığını söylediği faaliyetleri anlattı.

“YUSUF KELEŞ BİZLERİ ÇOK ŞAŞIRTIYOR…”
Dünya Kadınlar Günü ile Anneler Günü’nde, eşi ve çocuklarıyla birlikte ev ev gezerek tüm kadınlara ve annelere çiçek takdim ettiğini ifade eden Beşikdüzü Denizli Mahallesi Muhtar Adayı Yusuf Keleş, “Bu süreçte sadece anneleri ziyaret etmedik; aynı zamanda tüm mahalle halkına da ziyaretler gerçekleştirmiş olduk. Her birinin hal ve hatırlarını sorduk, yaşlılarımızın, hasta yatağında yatan büyüklerimizin gönüllerini hoş edip dualarını aldık. Kandillerde tüm hane sahiplerine kandil simiti ikrak ettik. Ahirete göz etmiş olanlarımızın ve tüm şehitlerimizin rûhu için Mahalle camiimizde Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i şerif okuttuk. Dini bayramlarımızda bayram ziyaretleri gerçekleştirdik, tüm halkımızı, hasta ve yaşlılarımızı ziyaret ettik. Cumhuriyet Bayramı öncesi “Anasız Babasız, Ağaçsız Yaşarız da; Bayraksız ve Vatansız Yaşayamayız” sloganıyla mahallemizdeki her eve “Türk Bayrağı” dağıttık. Bu çalışmamız herkes tarafından takdirle karşılandı. Vatandaşlarımız bu duyarlılık için teşekkürlerini ifade ettiler. Öyle ki; mahalle halkı, “ilk defa mahallemizde böyle alışık olmadığımız güzel şeylerle karşılaşıyoruz” diyerek sevgilerini ve mutluluklarını bizimle paylaştılar. Bunlar bizi mutlu ediyor. Bazen de “Yusuf Keleş bizleri çok şaşırtıyor” diyerek sevgi ve samimiyetlerini ifade ediyorlar” şeklinde konuştu.

“BEN GELECEK SEÇİMLER İÇİN DEĞİL, GELECEK NESİLLER İÇİN ADAYIM”
Gelecek seçimler için değil, esas gelecek nesiller için aday olduğunun altını çizen Kaptan Yusuf (Yusuf Keleş), “Nasip olur da mahalleme muhtar seçilirsem, ilk yapacağım iş “Gönülleri Birleştirmek” olacaktır. Bu birlik beraberliği ve bütünleşmeyi sağladığımızda yapamayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz iş olmaz. Önce gönül gönüle, sonra da el ele çok güzel çalışmalara, sosyal kültürel faaliyetlere imza atacağımıza inanıyorum. Herkes şundan emin olsun; yaptıklarımız, yapacaklarımızın birer işareti, göstergesi, teminatıdır. O nedenle Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf) olarak “Ben gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için adayım” diyorum ve herkese sevgilerimi ve saygılarımız iletiyorum” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Kelkit Hürriyet 8 7 1 0 22
2 . GÖRELESPOR 8 5 3 0 18
3 . Iğdır Esspor 8 4 2 2 14
4 . Yakutiyespor 8 3 4 1 13
5 . 1926 Bulancakspor 8 4 0 4 12
6 . T.Doğanspor 8 3 2 3 11
7 . Arhavispor 8 3 2 3 11
8 . Araklı 1961 8 3 1 4 10
9 . Haçkaspor 8 2 3 3 9
10 . Serhat Ardahan 8 2 2 4 8
11 . K.Belediyespor 8 2 1 5 7
12 . Bayburt Bld. 8 2 1 5 7
13 . Çayelispor 8 1 4 3 7
14 . S.Gençlerbirliği 8 2 0 6 6
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz