Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Giresun’da Efsaneler Söylenecek Masallar” Kitabı İçin İmza ve Söyleşi…

“Giresun’da Efsaneler Söylenecek Masallar” Kitabı İçin İmza ve Söyleşi…

Lider GÖRELESPOR, Iğdır Deplasmanında…

Lider GÖRELESPOR, Iğdır Deplasmanında…

Üretici Fiskobirlik’e Destek Olsun!…

Üretici Fiskobirlik’e Destek Olsun!…

Ordu Emniyeti’nden EDS Açıklaması!…

Ordu Emniyeti’nden EDS Açıklaması!…

Eynesil Belediyespor, Tireboluspor’u Konuk Edecek…

Eynesil Belediyespor, Tireboluspor’u Konuk Edecek…

Karadeniz, AK Parti Eynesil İlçe Başkanlığını Topa Tuttu!…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 10 Ekim 2018 - 16:05:43
  •  14
Karadeniz, AK Parti Eynesil İlçe Başkanlığını Topa Tuttu!…

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, AK Parti İlçe Teşkilatını topa tutarak, açtı ağzını yumdu gözünü adeta..

Kaymakamı olmayan ilçe olur mu?

Siyasi becerisizlikler yüzünden Eynesil İlçesine Kaymakam ataması yapılamamıştır diyen Eynesil Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, AK Parti İlçe Teşkilatını topa tuttu.

2018 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesinde Eynesil İlçesine Kaymakam atanmamasından dolayı, geçici bir süreliğine Eynesil Kaymakamlığına Görele Kaymakamlığınca vekâlet edilecek olmasına tepkiler artarak devam ediyor.

Kaymakamsız ilçe mi olur? diyerek Eynesil AK Parti İlçe teşkilatını eleştiri yağmuruna tutan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ahmet Latif Karadeniz” bu güzel ilçeyi bu hale getirenler utansın” diyerek kararname öncesi atamalara müdahil olamayan AK Parti İlçe teşkilatını becerisizlikle suçladı.

Kaymakamlar İlçelerde Devleti temsil eden en yetkili mercilerdir, galiba AK Parti Eynesil İlçe Teşkilatı bu kavramı unutmuşlar diyerek sert açıklamalarda bulunan Başkan Ahmet Latif Karadeniz “ Bunlar galiba Kaymakamsız bir ilçe olacağını var sanıyorlar. Aldığımız son duyumlara göre İlçemize stajyer kaymakam gelecekmiş. Becerisizliklerini bu şekilde düzeltecekler. Bizim ilçemize deneyimli Kaymakamların gelmesi gerekiyor. Gelecek olan Kaymakam yeni okul bitirmiş bir stajyer Kaymakam olacak. Şunu unutmasınlar ki, burası staj görülecek bir ilçe değil, 60 yıllık bir ilçe. Gerçi İlçe olabilmemizi sağlayan tüm kurumları bir bir de kaybediyoruz. Biz kurumları kaybederken İlçemizde AK Parti Teşkilatının gıkı bile çıkmıyor. Geçmişte birçok kuruluşumuz Görele ilçesine kaydırıldı. Eski İlçe Başkanı döneminde Adliyemiz gitmişti, o zaman da hiç kimse bir tepki koyamadı siyasi olarak. Mevcut İlçe Başkanı Gürsel Yılmaz, İlçe olabilmemizin ispatı olan Kaymakamlık makamını vekil kaymakamlığa döndürdü de haberi mi olmadı? Bizi ilçe olarak öyle perişan hale koydular ki; Kaymakamlık makamımıza Görele bakıyor, Adliye Görele’de, İlçe Seçim Kurulu Görele’de, Kadastro Görele’de, Bankalar Görele’de, Fen Lisesi Görele’de, Trafik Tescil Görele’de.. Kusura bakmayın da biz ilçe değimliyiz? Bir ilçenin bu kadar kurumuna komşu bir ilçe bakıyorsa, AK Partinin İlçe Teşkilatına da komşu ilçemiz bakabilir” diyerek AK Parti Eynesil İlçe teşkilatına ağır eleştiriler getirdi.

Açıklamasının sonunda yaklaşan mahalli seçimlere de yer veren Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ahmet Latif Karadeniz “ Korkarım halkımız 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan mahalli İdari seçimlerinde bu yönetim kalır ve bu yönetimi yine iş başına getirirse Belediye işlerini de Görele Belediyesi’ne devrederlerse kimse şaşırmasın” dedi.

Fikret BODUR

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz