Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Müze Olarak Kullanılan Vapurdan Düşen Öğrenci Yaralandı…

Müze Olarak Kullanılan Vapurdan Düşen Öğrenci Yaralandı…

İnsan Hakları Mekanızmaları’na Erişim Çalıştayı Ankara’da Yapıldı…

İnsan Hakları Mekanızmaları’na Erişim Çalıştayı Ankara’da Yapıldı…

Tecrübeli Teknik Adam Taş”Zor Maçtı”…

Tecrübeli Teknik Adam Taş”Zor Maçtı”…

Diyabet Hastalığına Ameliyatlı Çözüm!…

Diyabet Hastalığına Ameliyatlı Çözüm!…

Tiroid Bezi Hastalıkları Ve Belirtileri…

Tiroid Bezi Hastalıkları Ve Belirtileri…

Kaymakam Ermiş ve Başkan Erener TÜGVA’da Gençlerle Buluştu…
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 16 Ekim 2018 - 16:58:00
  •  8
Kaymakam Ermiş ve Başkan Erener TÜGVA’da Gençlerle Buluştu…

Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ve Belediye Başkanı Tolga Erener, ilçemizde faaliyete gecen Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Görele İlçe Temsilciliğini ziyaret ederek, gençlerle bir araya geldi.

Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ve Belediye Başkanı Tolga Erener burada gençlerle muhabbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Türkiye Gençlik Vakfının başarılı işlere imza attığını belirten Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, “Önemli olan bu vakfı buraya açmak değil, bunu sürdürebilmek, geliştirerek büyütebilmek. Son zamanlarda özellikle gençler üzerinde kuranı kerimden, İslamiyet’ten ayrı bir gençlik yetiştirmek gibi oyunlar var. Bunu biz ne kadar konuşursak, konuşalım düzeltemeyiz. Kökümüzün, nefsimizin sağlam olması lazım. Arkadaş arkadaşın rehberidir. Birbirimize sahip çıkıp, sıkı sıkı birbirimize sarılmalıyız. Burası gelişip, büyüyecekse bu sizin sayenizde, buraya sahip çıkmanızla alacaktır. Genç kardeşlerimize ve topluma sizler vasıtasıyla faydalı olabilirsek ne mutlu. Bilinçli bir toplum, bilinçli bir gençlik hepimizin arzusudur. Ben gençlerimizin çok faydalı işler yapacağına inanıyorum. Bu gençlik neler başarabileceğini tüm dünyaya silahsız tankların, topların, tüfeklerin önünde dimdik durarak, 15 Temmuz Darbe gecesinde göstermiştir” dedi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Görele İlçe Temsilcisi Ceyhun Takır, amaçlarının gençliğin eğitim, sosyal, fiziksel ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime, tarihine ve inancına önem veren, yenilikçi ve nitelikli gençlerin oluşumuna katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Medeniyeti yeniden ihya ve inşa edecek nesiller yetiştiren bir vakıf olma yolunda hep birlikte çalışacaklarını belirten Takır, “TÜGVA yeni nesil gencin enerjisi, hızı ve dinamizmi ile iyilik odaklı işler yapan, insan odaklı, deneyimini paylaşan ve yaşatan anlayışa sahip vakıfcılık modelidir. Bizim gençlerimizin başı boş hayalleri olması, geleceğe dair adımlar atamaması gibi bir durumu olmaması gerekir gençlerimiz imanlı ideolojisi olan bir nesil, ne için yaratıldığını, ne için bu dünyada olduğunu, sorumluluklarının farkında olan, amaçları, gayesi, bir derdi olan gençlik inşallah bizler bunu başaracağız” dedi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Giresun İl Temsilcisi Muhammed Anıl Kaya, Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş ve Belediye Başkanı Tolga Erener’e TÜGVA Giresun İl Temsilciliğine vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür belgesi verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Kelkit Hürriyet 8 7 1 0 22
2 . GÖRELESPOR 8 5 3 0 18
3 . Iğdır Esspor 8 4 2 2 14
4 . Yakutiyespor 8 3 4 1 13
5 . 1926 Bulancakspor 8 4 0 4 12
6 . T.Doğanspor 8 3 2 3 11
7 . Arhavispor 8 3 2 3 11
8 . Araklı 1961 8 3 1 4 10
9 . Haçkaspor 8 2 3 3 9
10 . Serhat Ardahan 8 2 2 4 8
11 . K.Belediyespor 8 2 1 5 7
12 . Bayburt Bld. 8 2 1 5 7
13 . Çayelispor 8 1 4 3 7
14 . S.Gençlerbirliği 8 2 0 6 6
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz