Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İYİ Parti Milletvekili Ağıralioğlu, Çavuşlu’yu Ziyaret Etti…

İYİ Parti Milletvekili Ağıralioğlu, Çavuşlu’yu Ziyaret Etti…

Bilgi Yarışması’nda Eynesil’i Temsil Edecekler…

Bilgi Yarışması’nda Eynesil’i Temsil Edecekler…

“Rabia Naz Vatan’ın Faillerinin Bulunmasını İstiyoruz”…

“Rabia Naz Vatan’ın Faillerinin Bulunmasını İstiyoruz”…

Eynesil Belediyespor, Play-Off’un İlk Maçına Çıkıyor…

Eynesil Belediyespor, Play-Off’un İlk Maçına Çıkıyor…

Kılıçdaroğlu: Hep Beraber, Huzur İçinde Yaşayacağız …

Kılıçdaroğlu: Hep Beraber, Huzur İçinde Yaşayacağız …

Liseler Oryantring İl Birinciliği Sona Erdi…
  • Ana Sayfa » Spor
  • 10 Şubat 2019 - 02:19:18
  •  9
Liseler Oryantring İl Birinciliği Sona Erdi…

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Genç Kız-Erkek A/B Oryantiring İl Birinciliği 7 Şubat 2019 Perşembe günü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile 19 Eylül Spor Salonunda yapılan Takım ve Ferdi Sürat Yarışmaları ile sona erdi.

Müsabakalardan sonra düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve madalya takdim edildi.

Yapılan müsabakalar sonrası dereceye giren okullar şöyle:

GENÇLER A ERKEK :

1-Eynesil Anadolu Lisesi

2-Giresun Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3-Görele Şehit Teğmen Furkan Yayla İHL

4-Giresun Mimar Sinan Anadolu Lisesi

GENÇLER A KIZLAR:

1-Giresun Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2-Giresun Mimar Sinan Anadolu Lisesi

3-Eynesil Anadolu Lisesi

GENÇLER B ERKEK:

1-Eynesil Anadolu Lisesi

2-Giresun Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3- Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi

GENÇLER A ERKEK( SÜRAT YARIŞI FERDİ)

1-Kudret Türkmenoğlu ( Giresun Fen Lisesi)

2-Yusuf Ziya Bayram( Eynesil Anadolu Lisesi)

3-Barış SarıMehmet ( Eynesil Anadolu Lisesi)

GENÇLER A KIZLAR(SÜRAT YARIŞI)

1-Gizem Aydınız (Giresun Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

2-Aslıhan Cebeci(Eynesil Anadolu Lisesi)

3-Kardelen Karaçam((Giresun Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

4-Sinem Işık(Giresun Mimar Sinan Anadolu Lisesi)

GENÇLER B ERKEKLER( SÜRAT YARIŞI)

1-Hüseyin Çoban( Eynesil Anadolu Lisesi)

2-Mehmet Eren Işık(Giresun Nurettin Canikli Anadolu İHL)

3-Adil Türkyılmaz(Eynesil Anadolu Lisesi)

4-Oğuz Can Kaygusuz(Giresun Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

Bizde goreleden.com ailesi olarak dereceye giren okullarımız ve öğrencilerimizi kutlar, başarılar dileriz.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 




BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 4
O G B M P
1 . Kelkit Hürriyet 22 15 5 1 53
2 . GÖRELESPOR 22 14 7 1 49
3 . Haçkaspor 22 12 3 7 39
4 . Araklı 1961 22 11 4 7 37
5 . T.Doğanspor 22 10 7 4 37
6 . Yakutiyespor 22 9 7 6 35
7 . Arhavispor 22 9 5 8 32
8 . 1926 Bulancakspor 22 9 2 11 29
9 . Çayelispor 22 7 7 8 28
10 . K.Belediyespor 22 7 5 10 26
11 . Iğdır Esspor 22 9 2 11 26
12 . Bayburt Bld. 22 4 4 14 17
13 . Serhat Ardahan 22 3 4 15 13
14 . S.Gençlerbirliği 22 2 2 18 8
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz