Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Eynesil’de  30 Kursiyere Törenle Belgeleri Verildi…

Eynesil’de 30 Kursiyere Törenle Belgeleri Verildi…

Görele’de Köy ve Mahalle Muhtarları Aylık Toplantısı Yapıldı…

Görele’de Köy ve Mahalle Muhtarları Aylık Toplantısı Yapıldı…

Sivrioğulları 3.Geleneksel Piknik Şölenine Davetlisiniz…

Sivrioğulları 3.Geleneksel Piknik Şölenine Davetlisiniz…

SP’den Fiskobirlik Önerisi…

SP’den Fiskobirlik Önerisi…

Görele’de Aşure Dağıtımı…

Görele’de Aşure Dağıtımı…

Millet İktidarı Akşener’e Teslim Edecek…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 6 Mayıs 2018 - 17:53:25
  •  162
Millet İktidarı Akşener’e Teslim Edecek…

İYİ Parti Eynesil İlçe Başkanlığı binası Giresun İl Başkan vekili İbrahim Önal, İYİ Parti Giresun milletvekili aday adayları Kubilay Yaman, Ünzile Yüksel, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, partililerin ve yoğun katılımcılı kalabalık bir toplulukla açıldı.
Açılış saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başladı. Eynesil İYİ Parti İlçe Başkanı Orhan Musaoğlu, katılımlarından dolayı partililere teşekkür ederken, Eynesil’de İYİ Partiye yoğun ilgi ve desteğin olduğunu belirtti.
Açılışta konuşan İYİ Parti Giresun İl Başkan vekili İbrahim Önal ve Giresun Milletvekili aday adayı Ünzile Yüksel 24 Haziranda yapılacak olan seçimde iktidar olacaklarını belirttiler.
İYİ Parti Giresun İl Başkan vekili İbrahim Önal Türkiye’de istikrar olmadığını ve buna göre de büyümenin olmadığını vurgulayarak başladığı konuşmasında “Rakamlar büyük ama sabah erken saatlerde İŞKUR’ un önündeki insanları görünce üzülmemek elde değil. 16 yıldan bu yana ülkenin geldiği duruma bir bakın, mazot tabelalarına bakın, dövizdeki artışlara bakın, bakanlıların yaptığı atamalara bakın. Sadece İslam’ı kullanarak, milletin ortak paydalarının üzerinden hareket ederek 16 yıldır milletin beline kelepçe attılar. Düşünme fırsatı vermediler. Yugoslavya’da çıkan iç savaşta Müslümanları katleden Sırbistan’dan et ithal edildi. Fransa’dan et ithal edildi. 16 yıldan bu yana çalınan sorulardan, yapılan adaletsizliklerden tutuklanan haksız insanlardan, intihar eden öğretmenlerden, atamayanlardan hemşirelerden, doktorlardan memnun iseniz, bu ülkenin yönetiminden memnun iseniz mesele yok. Ama ben tahmin ediyorum ki hiç biriniz memnun değilsiniz. Memnun değil iseniz bir cesur yürekli kadın, Meral Akşener çıktı yola, kuramazsınız dedikleri partiyi kurdu, kongreyi yapamazınız dediler, kongreyi yaptı. Siz bu kısa sürede 81 vilayette örgütlenemezsiniz dediler örgütlendik. Çok hızlı bir şekilde bu işi başardık. Bundan sonrada başarmak hepimizin görevidir. Bunu birlikte başaracağız. Korkuya ve endişeye asla mahal vermeyeceğiz. Bu yolda Cenab-ı Hak bizleri utandırmasın, bizleri mahcup etmesin. Duruşumuzdan asla taviz vermeyeceğiz” dedi.
İYİ PARTİ BİZ ZORUNLULUK SONUCU KURULDU
İYİ Parti Giresun Milletvekili Adayı Ünzile Yüksel ise yaptığı konuşmada İYİ Partinin biz zorunluluk sonucu kurulduğunu ülkenin iyi yönetilmediğini iddia etti. Yüksel, “Milletimiz bize bu ülkeyi ve bu vatanı emanet etti. İYİ partinin ortaya çıkışı bir tesadüf değildir. Memleket zordaydı, hala zorda. Bize dedi ki bu millet;’Cesur yürekli Meral Akşener, al ardına bu milleti bu iktidar senindir’ denildi. Bizim ortak noktamız vatanı sevmektir. Ortak noktamız bu milleti sevmektir. Her partiden geldik buluştuk. Vatansever insanlar bir araya geldik. Bu iyilik hareketinde buluştuk. Hiç birimizin diğerinden üstünlüğü yoktur. Bizim tek amacımız tek sevdamız milletimizdir. Onun için buradayız. Bize otellerde, konferans salonlarında yer vermediler. Genel başkanımız çöp kutularını üstüne çıktı yine konuştu. Şimdi, ardında milyonlar var. Çünkü o inançlı, çükü o dürüst, çünkü o onun arkasında kul hakkı yok, çünkü onun arkasında FETO yok, çünkü onun arkasında PKK ayıbı yok.
Baskı ile zülüm ile bu iş olmaz. Ülkenin yaşadığı duruma bakın, hanginizin ekonomik sıkıntısı yok. Hangimizin iş sıkıntısı yok. Hangimizin çocuğu istediği ve hak ettiği bir işte çalışıyor. KOSGEP kredisinde torpil olur mu? Taşeron alırken torpil olur mu? Taşeron kadroya geçecek mülakat yapıyorlar, temizlik işçisine mülakatta ne soracaksın? Sen temizlik yaparken hangi malzemeyi mi kullanıyorsun diye soracaksın? Hayır. Amaç ne? Amaç elbette torpilli olanları ortaya almak. İYİ parti iktidarında herkes eşit olacak. Bu tür ayrımcılıklar asla yaşanmayacak” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardında İYİ partiye yeni katılan üyelere rozetleri takıldı ve hayırlı olsun dilekleriyle parti binasının açılışı gerçekleştirildi.

Ahmet CEYLAN

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz