Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Tek Tek Açıkladı Ama Borçları Açıklayamadı!…

Tek Tek Açıkladı Ama Borçları Açıklayamadı!…

Kaybetmek Kolay Kazanmak Zor…

Kaybetmek Kolay Kazanmak Zor…

Mavi Göl’de Sonbahar Güzelliği…

Mavi Göl’de Sonbahar Güzelliği…

Derneğin Yeni Başkanı Sanatçı Karaçam Oldu…

Derneğin Yeni Başkanı Sanatçı Karaçam Oldu…

Emniyet Drone İle Havadan Trafiği Denetliyor…

Emniyet Drone İle Havadan Trafiği Denetliyor…

Öztürk”Giresun’un Gelişmesi İçin Gayret Göstereceğiz”…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 12 Temmuz 2018 - 22:05:39
  •  48
Öztürk”Giresun’un Gelişmesi İçin Gayret Göstereceğiz”…

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun’un başta fındık olmak üzere, her alanda daha da gelişmesi için gayret edeceklerini bildirdi. Milletvekili Öztürk, 24 Haziran’da yapılan seçimde Giresun halkının Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 64 oranında oy desteği sağladığını, bu oranla Giresun’un Türkiye genelinde 33. sırada yer aldığını kaydetti. Öztürk, 24 Haziran seçiminde sağladıkları desteklerden ötürü başta Giresunlular olmak üzere Türk halkına teşekkür etti.

Milletvekili Öztürk, “Türkiye Cumhuriyeti siyasi tarihimizin en önemli seçimlerinden olan 24 Haziran seçimlerinde, bizim her daim yanımızda olan, gittiğimiz her yerde bize sonuna kadar destek olduklarını açık açık beyan eden ve bu desteklerini sandığa taşıyan hemşehrilerimize bir kez daha en kalbi duygularımla şükranlarımı sunarım.” ifadelerini kullandı. Giresun halkının kendilerine verdiği sorumluluğu iyi bildiklerini ve gereğini yerine getirmek için çalışacaklarını vurgulayan Öztürk, şunları aktardı:

“Milletimizden aldığımız bu sorumlulukla önce seçim beyannamemizde söz verdiğimiz gibi, Türkiye’yi dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına taşıyacak kalkınma hamlelerinin gerçekleştirilmesi için Cumhurbaşkanı yardımcılıkları ihdas edilmiş, etkin bir koordinasyon için bazı bakanlıklar birleştirilmiştir. Bakanlık sayısı 26’dan 16’ya düşürülmüş, yeni yapılanma kapsamında bazı bakanlıkların da isimleri değişmiştir. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde yeni yönetim modeli, milletin iradesinin hakim olduğu bir model olacak. Bürokratik hantallık ortadan kalkacak, vatandaşın iş ve işlemleri daha da hızlanacaktır. Bürokrasi her seçimden seçime görev süreleri sınırlandırılmak sureti ile halka hesap vermiş olacak. Vali’den Genel Müdürlüğe kadar bütün makamlar, Milletimize karşı büyük sorumlulukla hizmet edecek. Bu makamda görev yapanların süreleri, Cumhurbaşkanının görev süresi ile aynı olacak. Böylece bürokratik oligarşi ortadan kalkacak, Milletimiz ne demişse o olacak. Yani kimse makamda baki kalmayacak, millet ve memleket için kurumlarda adeta yatırım ve hizmet yarışı başlayacak. Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğu bilinciyle, zaman israfı olmayacak, çalışan herkes milletin ve devletinin hizmetkârı olacak. Makamların azlığı ile Vatandaş devlet kapısında günlerce engellemeler yaşamayacak. Her şey anında ve zamanında eksiksiz gerçekleşecek. Bir başka ifadeyle yeniliklere hızlı adapte olan, insan kaynağının gelişmesine imkân sağlayan, dijital dönüşümü gerçekleştiren, karar alma süreçlerini hızlandıran, küresel rekabet gücünü yükselten, ortak aklı kurumsallaştıran, yetki ve sorumluluklar net bir yapı ortaya koyulacaktır. Yani, insanı yaşat ki Devlet yaşasın düsturu hayat bulacaktır. Kısaca özetlemeye çalıştığımız yeni sistemin hayata geçmesi ile Giresun’umuza da yeni dönem başlamıştır. Bizler dün olduğu gibi bugünde yarınlarımız için çalışacağız. Giresun’umuzu başta Fındık olmak üzere, her alanda daha da gelişmesi için gayret edeceğiz. Bu amaçla Fındık üreticimizin, işçimizin, memurumuzun, emeklimizin, esnafımızın, gençlerimizin her zaman, her daim yanlarında olacağız. Onların bize verdiği sorumluluğu, güveni asla boşa çıkartmayacağız. Elbirliği ile hemşerilerimizle sürekli istişare halinde olarak, onların dertlerinde derman olmaya çalışacağız. Biz, hemşerilerimizin temsilcisi olarak onların hizmetkârı olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile 24 Haziran seçim sürecinde bizleri bağrına basan, sandıkta vekâletlerini bizlere veren hemşerilerime teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Her şey Giresun için.”

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz