Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

Karadeniz’de PKK’ya Büyük Darbe…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

AK Parti Giresun İl Başkanlığından Öğrencilere Aşure İkramı…

İş-Kur Kuraları Adil Yapılmıyor…

İş-Kur Kuraları Adil Yapılmıyor…

Nafiye Kudu Vefat Etti…

Nafiye Kudu Vefat Etti…

Süslü Kadınlar Giresun’da Farkındalık İçin Pedal Çevirdi…

Süslü Kadınlar Giresun’da Farkındalık İçin Pedal Çevirdi…

“Sanatta Bizden, İçimizden” Göreleli Ressamlar …
  •  43
“Sanatta Bizden, İçimizden” Göreleli Ressamlar …

Görele Anadolu Lisesi tarafından Cumhuriyet Meydan’ında düzenlenen ve 3 gün sürecek olan “Resim Günleri” başladı.

Görele Cumhuriyet Meydan’ında 04-05-06 Haziran 2018 tarihleri arasında Göreleli ressamlar Bedri Rahmi Eyüboğlu, Burhan Temel, Hamit Görele, Turgut Uzuömeroğlu, Cem Fehmi Karaahmetoğlu, İrfan Türk, Hayrettin Şengün, Ahmet Senai Erener, Kayıhan Keskinok, Murat Kuğulu, Ahmet Keskin, Talip Turan Demirbaş ve Burhan Uygur ve Beste Erener gibi ressamların eserleri görücüye çıktı.

Görele Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Resim Günleri’nin açılış törenine AK Parti Giresun Milletvekili Adayı Sabri Öztürk, İlçe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Belediye Başkanı Tolga Erener, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Dede, daire amirleri, siyasi ilçe başkanları, öğrenciler ve sanatsever ilçe halkı katıldı.

Resim sergisi töreninde bir konuşma yapan Görele Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Ali Keskin ”Okulumuz Resim Öğretmeni Ayhan Temiz beyin rehberliğinde öğrencilerimizin yıl içeresindeki çalışmalarıyla “Sanatta Bizden, İçimizden” Göreleli Ressamlar Röprodüksiyon çalışması ve yıl içi performansı sergimize hoş geldiniz. Okullar sadece bilgi öğrenme yerleri değil, bilim ve sanatla yorulmuş temel değerlerimiz ışığında aklı hür vicdanı hür milli vatan sevgisiyle dolu geleceğin küresel ölçekte düşünen yön veren üreten topluma destek sağlamak, gençlik kaynağı oluşturmak, geçmiş ile geleceğimizi artıran sağlam bir köprü olmaktır. Eğitim neferi olarak bizlere emanet edilen varlığımız olan bu mukaddes çocuklarımızı bilimin ışığında milli ve manevi değerlerimiz ile yetiştirmek için var gücümüz ile çalışıyoruz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Görele Anadolu Lisesi tarafından “Sanatta Bizden, İçimizden” Göreleli Ressamlar Röprodüksiyon çalışması ve yıl içi performansı sergisi gezildi. Sergi 3 gün boyunca Görele Cumhuriyet Meydanı’nda sanatsever ilçe halkına açık kalacak.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz