Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Çocuklar Bizim Bugünümüz, Yarınımız ve Geleceğimizdir”…

“Çocuklar Bizim Bugünümüz, Yarınımız ve Geleceğimizdir”…

Giresun’da Umutsuz Bekleyiş Sürüyor!…

Giresun’da Umutsuz Bekleyiş Sürüyor!…

Görelespor’u İlk Maçta Yanlız Bırakmadılar…

Görelespor’u İlk Maçta Yanlız Bırakmadılar…

Temsilcimiz Görelespor, İlk Maçı Farklı Kazandı:0-4

Temsilcimiz Görelespor, İlk Maçı Farklı Kazandı:0-4

Çavuşlu’da İsmail Dede Köyünün ‘Tarihçisi’…

Çavuşlu’da İsmail Dede Köyünün ‘Tarihçisi’…

Temsilcimiz Görelespor’un İlk Maçı Deplasmanda!…
  • Ana Sayfa » Spor
  • 6 Eylül 2018 - 23:11:23
  •  133
Temsilcimiz Görelespor’un İlk Maçı Deplasmanda!…

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nde 2018-2019 futbol sezonunda 3.Grup’ta mücadele edecek olan temsilcimiz Görelespor, sezonun ilk maçında deplasmanda Bayburt Belediyespor ile karşılaşacak.
22-23 tarihlerinde başlayacak olan temsilcimiz Görelespor’un mücadele edeceği 4.grup’ta şu takımlar bulunuyor.
1.1926 Bulancakspor ( Giresun )

2.Görelespor ( Giresun )

3.Kelkit Belediye Hürriyetspor ( Gümüşhane )

4.Tonya Doğanspor ( Trabzon )

5.Araklı 1961 Spor ( Trabzon )

6.Haçkaspor ( Trabzon )

7.Bayburt Belediyespor ( Bayburt )

8.Çayelispor ( Rize )

9.Kendirli Belediyespor ( Rize )

10.Arhavispor ( Artvin )

11.Serhat Ardahanspor ( Ardahan )

12.Sarıkamış Gençlerbirliği Spor ( Kars )

13.Iğdır Es Spor ( Iğdır )

14.Yakutiyespor ( Erzurum )

Bizde goreleden.com ailesi olarak başta temsilcimiz Görelespor olmak üzere tüm takımlarımıza başarılar dileriz.

1.HAFTA MAÇLARI

Sarıkamış Gençlerbirliği Spor – Araklı 1961 Spor
Kelkit Belediye Hürriyetspor – Yakutiyespor
1926 Bulancakspor – Arhavispor
Bayburt Belediyespor – Görelespor
Kendirli Belediyespor – Çayelispor
Haçkaspor – Tonya Doğanspor
Serhat Ardahanspor – Iğdır Esspor

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 



ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 4
O G B M P
1 . Fatsa Belediye 26 20 5 1 65
2 . Ünye 1957 26 15 6 5 51
3 . Yeni Amasya 26 14 8 4 50
4 . Ladik Bld. 26 14 7 5 49
5 . Çarşambaspor 26 13 6 7 45
6 . Sarkışla Bld 26 12 8 6 44
7 . Atakum Bld. 26 12 7 7 43
8 . 1926 Bulancak 26 7 11 8 32
9 . Turhalspor 26 10 2 14 32
10 . Sinopspor 26 6 8 12 26
11 . GÖRELESPOR 26 6 6 14 24
12 . Sivas Demir 26 4 4 18 16
13 . Ç.Eti Gençlik 26 4 3 19 15
14 . Orduspor 26 2 5 19 -1
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz