Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Giresun’da Efsaneler Söylenecek Masallar” Kitabı İçin İmza ve Söyleşi…

“Giresun’da Efsaneler Söylenecek Masallar” Kitabı İçin İmza ve Söyleşi…

Lider GÖRELESPOR, Iğdır Deplasmanında…

Lider GÖRELESPOR, Iğdır Deplasmanında…

Üretici Fiskobirlik’e Destek Olsun!…

Üretici Fiskobirlik’e Destek Olsun!…

Ordu Emniyeti’nden EDS Açıklaması!…

Ordu Emniyeti’nden EDS Açıklaması!…

Eynesil Belediyespor, Tireboluspor’u Konuk Edecek…

Eynesil Belediyespor, Tireboluspor’u Konuk Edecek…

Tığlı, Yaşa Takılanların Haklarını İstedi…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 3 Ekim 2018 - 23:52:31
  •  14
Tığlı, Yaşa Takılanların Haklarını İstedi…

CHP Giresun Milletvekili Tığlı, emeklik hakkını kazanıp ta yaşa takılanların emeklilik haklarının bir an önce verilmesini istedi. Tığlı, konu hakkında parti olarak TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu’na başvuruda bulunulduklarını bildirdi.

CHP Giresun milletvekili Necati Tığlı, emeklilikte yaşa takılanların haklı mücadelelerine destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Tığlı, meclisin tatilde olduğu dönemde AKP dışında tüm partilerin emeklilikte yaşa takılan vatandaşların yüreğine su serpecek açıklamalar yaptığını ifade ederek, toplum tarafından büyük bir beklenti oluşan bu konuya ne parlamentonun, ne de sağlık aile ve sosyal işler komisyonunun duyarsız kalmaması gerektiğini vurguladı. Tığlı, konu hakkında partisinin grup başkanlığı tarafından TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu’na başvuruda bulunulduğunu belirterek, “Emeklilikte yaşa takılanlara” ilişkin verilen kanun tekliflerinin görüşülmesi ve bu kesimin sorunlarına çözüm üretilmesi için komisyonun toplantıya çağırıldığını dile getirdi.

Tığlı, Emeklilikte Yaşa Takılanların yaşadığı mağduriyetlerin tüm toplum kesimlerini ilgilendirdiğine dikkat çekerek, “İktidar partisi AKP’nin bu mağduriyetleri görmezden gelmesine izin vermemiz, mümkün değildir. Ayrıca seçim döneminde emeklilikte yaşa takılan vatandaşlarımızın mağduriyetleri üzerinden vaad de bulunan muhalefet partilerini de bu konudaki samimiyetlerini göstermeye davet ediyorum. Bu konuda açıklamalar yapan ve sözler veren siyasi parti temsilcilerine “Hodri Meydan” diyorum. Emeklilikte Yaşa Takılan emekçi kardeşlerimizin haklarının verilmesi için mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz