Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Eynesil’de  30 Kursiyere Törenle Belgeleri Verildi…

Eynesil’de 30 Kursiyere Törenle Belgeleri Verildi…

Görele’de Köy ve Mahalle Muhtarları Aylık Toplantısı Yapıldı…

Görele’de Köy ve Mahalle Muhtarları Aylık Toplantısı Yapıldı…

Sivrioğulları 3.Geleneksel Piknik Şölenine Davetlisiniz…

Sivrioğulları 3.Geleneksel Piknik Şölenine Davetlisiniz…

SP’den Fiskobirlik Önerisi…

SP’den Fiskobirlik Önerisi…

Görele’de Aşure Dağıtımı…

Görele’de Aşure Dağıtımı…

Tığlı”Halkımız 24 Haziran’da AKP’yi Emekli Edecek”…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 5 Haziran 2018 - 15:50:14
  •  50
Tığlı”Halkımız 24 Haziran’da AKP’yi Emekli Edecek”…

Seçim çalışmalarını ilçe, belde, mahalle ve köylerde sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayları Merkez Duroğlu Beldesi, Bulancak ve Espiye ilçelerinde ziyaretlerine devam ettiler.

CHP ADAYLARI ÇALIŞMALARINI DÖRT BİR KOLDAN SÜDÜRÜYOR …

İl Başkanı Fikri Bilge, kadın kolları, gençlik kolları başkan ve üyelerinin katılımı ile seçim ziyaretlerine Duroğlu Beldesi’nden başlayan adaylar, 24 Haziran’da partilerine ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek istediler. Milletvekili adayları Necati Tığlı, Reşat Nuri Özdemir, İbrahim Akgün ve Suat Öndaş vatandaşların tek tek hatırını sorup CHP iktidarının yakın olduğunu ifade ettiler.

CHP 1. sıra milletvekili adayı Necati Tığlı, AKP iktidarına artık yol göründüğünü, 24 Haziran’da halkın sandıkta iktidarı emekliye sevk edeceğini ileri sürdü. Tığlı, seçim ziyaretleri sırasında vatandaşların büyük çoğunluğunun AKP’nin verilen fırsatı halktan yana kullanmadığının farkında olduğuna dikkat çekerek; “Bu halk size 16 yıl tek başınıza iktidar olma imkânı vermiştir. Siz kendi kavganızla, rant kavganızla, zenginleşme kavganızla, iflas eden dış politika ve iflas eden ekonomi ile ülkemizi çıkmaz yola soktunuz. Başarısızlığın faturasını halkın sırtına yamadınız. Artık size yol göründü. AKP’nin maskesi düştü. Garip, fakir, fukara edebiyatınıza kimse inanmıyor. Halkın fakirliğini kullanıp, şatafata düşkünlüğünüz, 16 yılda kendinizin zenginler ligine çıktığı, halkı fakirlikte bıraktığınız tüm çıplaklığı ile ortadadır. 24 Haziran’da halkımız AKP’yi sandıkta emekliye sevk edecektir. Gittiğimiz her ziyarette halkımızın gerçeklerin farkında olduğuna şahit oluyoruz “ dedi.

Türkiye’nin huzura kavuşması için 24 Haziran’ın tarihi bir fırsat olduğunu vurgulayan Tığlı şöyle devam etti; “ 16 yılda kendileri zengin olurken, dar gelirli, maaşlı, emekli, köylü, çiftçi, esnaf, sanayici fakirleşti. Ülkemizi kavga ortamına taşıyan, kendinden olmayana saygısı olmayan AKP’den öncelikle kurtulacağız. CHP iktidarında, her vatandaşımız hukuka güvenecek, huzura kavuşacak, barış ve kardeşlik içinde yaşayacaktır. Çocuklarımız için endişelerimiz ortadan kalkacaktır. Fındık üreticisi kaderine terk edilmeyecektir. Üreterek, çalışarak, eğitimde zirveye çıkarak ülkemize güç katacağız. “

CHP İl Başkanı Fikri Bilge ise seçim çalışmaları sırasında vatandaşın ilgisi ve samimiyetinin kendilerini mutlu ettiğini ülkemizin geleceği için,halkın iktidarı için her yurtseverin özverili bir şekilde çalışıp sorumluluk üstlenmesi gerektiğini belirterek; “ Cumhuriyet’in kurucusu Cumhuriyet Halk Partisi dün olduğu gibi bugünde sorumluluk üstlenmeye, halkımızın refahı ve mutluluğu için yük almaya hazırdır” şeklinde konuştu.

Öte yandan CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu ise çalışmalarını Espiye’de sürdürdü.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . Görelespor 1 1 0 0 3
2 . Iğdır Es Spor 1 1 0 0 3
3 . Arhavispor 1 1 0 0 3
4 . Sarıkamış G.B. 1 1 0 0 3
5 . Çayelispor 1 0 1 0 1
6 . Kendirli Bld. 1 0 1 0 1
7 . Haçka Spor 1 0 1 0 1
8 . Kelkit Hürriyet 1 0 1 0 1
9 . Tonya Doğanspor 1 0 1 0 1
10 . Yakutiyespor 1 0 1 0 1
11 . 1926 Bulancak 1 0 0 1 0
12 . Araklı 1961 1 0 0 1 0
13 . Bayburt BS 1 0 0 1 0
14 . Serhat Ardahan 1 0 0 1 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz