Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Tek Tek Açıkladı Ama Borçları Açıklayamadı!…

Tek Tek Açıkladı Ama Borçları Açıklayamadı!…

Kaybetmek Kolay Kazanmak Zor…

Kaybetmek Kolay Kazanmak Zor…

Mavi Göl’de Sonbahar Güzelliği…

Mavi Göl’de Sonbahar Güzelliği…

Derneğin Yeni Başkanı Sanatçı Karaçam Oldu…

Derneğin Yeni Başkanı Sanatçı Karaçam Oldu…

Emniyet Drone İle Havadan Trafiği Denetliyor…

Emniyet Drone İle Havadan Trafiği Denetliyor…

Tükenenen İktidarın Vaatleri Artık Kabul Görmüyor…
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 31 Mayıs 2018 - 23:48:45
  •  109
Tükenenen İktidarın Vaatleri Artık Kabul Görmüyor…

Seçim çalışmalarını bu gün Çanakçı ve Görele ilçelerinde sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayları 24 Haziran seçimleri için vatandaşlardan destek istediler. Adaylar, iktidarın tükenmişliğini her gittikleri yerde gördüklerine dikkat çekerek; “ Tükenen AKP’nin boş vaatleri artık halkta karşılık bulmuyor” ifadesini kullandılar.

İl Başkanı Fikri Bilge, milletvekili adayları Necati Tığlı, İbrahim Akgün, Suat Öndaş ve partililer Çanakçı’da ilçe başkanı Sebahattin Kudal tarafından karşılandı. İlçe teşkilatında bir araya gelen CHP heyeti daha sonra esnafların ve vatandaşların hatırını sorup seçimlerin önemini anlattılar.

Öğleden sonra Görele ilçe başkanlığına giden CHP heyeti ilçe Başkanı Önder Cıkıt ve partililerle beraber, ilçede ziyaretler yapıp, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde vatandaşlardan oy istediler.

Milletvekili adayı Necati Tığlı, bu seçimlerde hem cumhurbaşkanı, hem de iktidarın değişeceğini ifade etti. Tığlı, AKP’nin politikalarının iflas ettiğine dikkat çekere; “ AKP 16 yıllık iktidarı sonunda tükenmişliği yaşıyor. Artık söyledikleri vaatler halkta karşılık bulmuyor. Biz gittiğimiz her yerde buna şahit oluyoruz. Kentte, köyde, mahallede yaşayan tüm vatandaşlarımız iktidarın son viraja girdiğini biliyor. Bu gerçeği AKP de görüyor. Bu millet verdiği yetkiyi takip eder. AKP halkın iradesini kötüye kullanmıştır. Vatandaş fakirleşirken kendileri zengin olmuştur. Tükendiler, 24 Haziran’da bunlara yol göründü “ şeklinde düşüncelerini ifade etti.

Milletvekili adayı İbrahim Akgün, AKP iktidarının sorun çözme kabiliyetinin ortadan kalktığını, tek adam anlayışı ile bu ülkenin en büyük sorunu haline geldiğini belirterek şunları söyledi; “ Ey diye başlayan ve hiçbir çözüm üretemeyen en yüksel makamdaki yönetici gidişin farkındadır. Ortağı ile çare arasa da nafile olduğunu bilmektedir. Bu ülkenin değerleri ile oynadınız. Artık bu millet size inanmıyor.”

Milletvekili adayı Suat Öndaş ise yaptığı konuşmada; “ CHP Cumhurbaşkanı adayı Sayın Muharrem İnce ve Genel Başkan Sayın Kılıçdaroğlu ile ülkemizin geleceğini tayin etmek için yoğun bir çaba harcamaktadır. Hepimiz siyasi ikbali bir kenarda bırakıp, milletimizin gelecek endişesini ortadan kaldırmak, çocuklarımızın geleceğini aydınlatan bir ülke için yollardayız. Bizlere destek veren, moral veren herkese teşekkür ediyorum “ dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

 

 ANKET

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

BÖLGESEL AMATÖR LİG GRUP 3
O G B M P
1 . GÖRELESPOR 4 3 1 0 10
2 . Kelkit Hürriyet 4 3 1 0 10
3 . Iğdır Esesspor 4 3 0 1 9
4 . Arhavispor 4 3 0 1 9
5 . Tonya Doğanspor 4 2 1 1 7
6 . Araklı 1961 4 2 0 2 6
7 . Bulancak 1926 4 2 0 2 6
8 . S.Gençlerbirliği 4 2 0 2 6
9 . Yakutiyespor 4 1 2 1 5
10 . Bayburt Bld. 4 1 1 2 4
11 . Çayelispor 4 0 2 2 4
12 . Haçkaspor 4 0 2 2 2
13 . Kendirli Bld. 4 0 1 3 1
14 . Serhat Ardahan 4 0 0 4 0
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz