Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
erol dede
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Yaşama sevincinizin asıl kaynağı gelecek umutlarınız olabilir. Her gün bir adım daha yaklaştığınız hedeflerinizin ödüllerini topluyorsunuz. Kendinizi geleceğe dair daha umutlu ve daha tutkulu hissedebilirsiniz. Yaptığınız her şey bir sonraki hamleniz konusunda size motivasyon sağlayabilir. İşlerinizi ne kadar planlı götürürseniz kendinizi o kadar iyi hissedeceksiniz. Dağılmayın.
Boğa
Gerçek yaşam amacınızı keşfettiğinizi düşüneceksiniz. Asıl şimdi gelecek planlamanız başlıyor. Şimdi çözeceğiniz her yol yapacağınız her konuşma oldukça önemli olacak hayatınızın ilerleyen dönemlerini şekillendirecektir. Bu yüzden yaptığınız konuşmalarda ve davranışlarınızla oldukça seçici olun.
İkizler
Sosyal olduğunuz bir gün. Dostlarınız siz olmadan aktivite yapmak istemiyor. Eğlence yönünüz size aktivitelerin ayrılmaz bir parçası haline getirebilir. Enerji ve ilginiz çevreniz tarafından çok sevilen bir yönünüz olabilir. Egonuzu şımartmadan ortamlarda ölçülü davranışlarınızla yer almaya dikkat edin.
Yengeç
Kariyer planlamanız da sorumluluk almanız gerekecektir. Aldığınız sorumluluklar müşterileriniz tarafından fark edilebilir. Maddi manevi anlamda sizi tatmin eden bir noktaya doğru yöneliyor olabilirsiniz. Kendinizi fark ettiğiniz bu yolculuk size hiç beklemediğiniz mutlulukları yaşatabilir.
Aslan
İlahi planda korunduğunuzu hissediyorsunuz. İyi ki gerçekleşmemiş dediğiniz olaylar da kazanan sizsiniz. Bunu fark ediyor olmanız ilahi sisteme daha çok güvenmenize ve insanlara olan davranışlarınızda daha dikkatli olmanıza neden olacaktır. Hayatın alma verme dengesini daha iyi deneyimleceğiniz bir dönemde olacaksınız.
Başak
Finansallarınızı kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. Profesyonel hizmet almaya karar vereceksiniz. Alacağınız bu hizmet kısa zamanda kar etmenize ve gidiş yönünüzü belirlemenizi kolaylaştıracaktır. Kısa zamanda çok kar edebilen bir duruma gelebilirsiniz.
Terazi
İlişkinizi evlilik seviyesine taşıma kararı alıyorsunuz. Duygularınızdan emin olmanız biraz zaman almış olabilir ama verdiğiniz karar sizi ileriye taşıyan bir karar olacaktır. Ailenizden bu konudan destek görmek sürecinizi daha da kolaylaştırabilir.
Akrep
Çalışma koşullarınızdaki değişime adapte olmak için günlük rutinlerinizi değiştirme kararı alıyorsunuz. Yaptığınız her aktivite sizi hareketlendirecek değişimin getirdiği ahenk ve hareketlilik sizi yoğun kılacaktır. Yaptığınız ufak bir değişim hayatınızın her alanını etkileyebilir ve bu durumdan memnun olabilirsiniz.
Yay
Partnerinize karşı abartılı davranışlarınız olabilir. Üzerinizdeki stresi çıkarmak için öfkeli hareketlerde bulunacaksınız. Yaptığınız her hareket her davranış işleri daha da zorlaştırabilir. Bugün stres atmak için spor yapmak sizi sakinleştirecektir.
Oğlak
Ailenizi bir arada tutma görevi size düşüyor. Sorumluluk alacaksınız. Aldığınız her sorumluluk sizi geliştirirken aynı zamanda sizleri zorlayabilir. Hareketlerinizde ve sözlerinizde dikkatli olmalı, kırgınlığa sebep vermeden hareket etmelisiniz.
Kova
Yakın çevrenizden uzak kalmak istedikçe onların sizinle ilgilenmesi tahammül seviyenizi zorlayacaktır. İnsanların sizin ruh halinizi anlamasını beklemek yerine yalnız kalma ihtiyacınızın olduğunu dile getirerek kendinizle baş başa kalmak için onlardan zaman isteyin.
Balık
Kendinize olan güveniniz tazeleniyor. Başardığınız işler yeni adım atmanızdaki en büyük etkenlerden biri olacaktır. Devamlılığın önemli olduğunu unutmadan yarattığınız başarının devamlılığı için çalışmaya devam edin.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.