Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
erol dede
Haber Girişi: 22.11.2021 - 01:54, Güncelleme: 22.11.2021 - 01:54

Beşikdüzü’nde 4 Yıllık Üniversite 4 başkan için bir araya geldiler!...

 

Beşikdüzü’nde 4 Yıllık Üniversite 4 başkan için bir araya geldiler!...

Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde 4 Yıllık Üniversite isteyen AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gören, MHP Partisi İlçe Başkanı Bahattin Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Tamer Aydın ve İYİ Parti İlçe Başkanı Serkan Dübüs 4 Yıllık Üniversite için bir araya geldiler.
  Yıllardır Beşikdüzü İlçe Siyasetinde, bu tabloya hasret kaldıklarını söyleyen Beşikdüzü Denizli Mahallesi Muhtarı Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf)” Birlikte Başarmalıyız. Dört Başkan dan İlk Adım. Bizim Dönemin Kuşakları Nesilleri Çok İyi Bilirler.Siyasi Fikirler ve Düşünceler Ne Olursa Olsun.Söz Konusu Beşikdüzü ve Halkımızın Çıkar ve Menfaatleri Olduğunda. Beşikdüzümüze Bir Hizmet Yada Kurum Kazandırmak Olduğunda.Dönemin İktidar Partisinin ve Muhalefet Partisinin İlçe Başkanları Biraraya Gelerek Ankarayada Yada Hizmet Alabilecekleri Kurumlara , Makamlara Giderlerdi. Almadan Yada Başarmadan,Geri  Gelmezlerdi. Beşikdüzü Bir Eğitim ve İrfan Yuvasıdır. Trabzonumuzun Her Bir İlçesinin Kendisine Mâl Olan Değerleri El Sanatları ve Özellikleri  Vardır.Beşikdüzümüz'ün de Özelliği Eğitimdir. Köy Enstitüleri ve Geçmişde Öğretmen Okulunun Olması Türkiyeye Aydın Öğretmenler Yetiştirmesidir. İlcemizin Bir Bacasız Sanayine Acilen İhtiyacı Vardır.O da Halen Mevcut Olan İki Yıllık Meslek Yüksek Okumuzun Dört Yıllık Bölümlerine , Mümkün Olursa Fakülte Kazandırılması dır. Şimdi Bu İlçede Yaşayan Herkesin Herkesimin. Belediye Başkanımızın, Meclis Üyelerimizin. Muhtarlarımızın. Esnafımızın, Sivil Toplum Örgütlerimizin, Meslek Odalarımızın, Derneklerimizin, Siyasetçilerimiz, Gurbetteki Vatandaşlarımızın. Beşikdüzü İlçemize Kazandırılmasını İstedikleri İçin  Yola Çıkan Dört Siyasi İlçe Başkanımızın Yanında Arkasında Durması ve Destek Olmaları Lazımdır.Bu Anlamda Herkesi Göreve Davet Ediyorum.Şimdi Sıra Bizde Gereken Neyse Yapmamız Gerekiyor.Aziz Beşikdüzü Halkımızında Yanımızda Olması.Konuyla İlgili Duygularını Her Pilatformda Dile Getirmeleri En Büyük Temennimizdir. Susuyoruz Konuşmuyoruz.Sosyal Medyada Yediğimiz Yemekleri Paylaşıyoruz da. Besikdüzümüzün,Çocuklarımızın Geleceği İçin  Neden İstek ve Taleplerimizi Bir Vatandaş Olarak Dile Getirip Paylaşıp İsteyemiyoruz. Artık Uyumuyoruz.Bir Vatandaş Olarak Uyuyan Siyasetçilerimizi, Uyuyanları Uyandırıyoruz.Başka Beşikdüzü Yok. Sen Varsan Bende Varım Diyerek 4 Yıllık Üniversite İstiyoruz Kampanyamız Beşikdüzü’ne Hayırlı Olsun. Başka BEŞİKDÜZÜ Yok” dedi    
Trabzon’un Beşikdüzü ilçesinde 4 Yıllık Üniversite isteyen AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gören, MHP Partisi İlçe Başkanı Bahattin Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Tamer Aydın ve İYİ Parti İlçe Başkanı Serkan Dübüs 4 Yıllık Üniversite için bir araya geldiler.

Açıklama yok.

 

Yıllardır Beşikdüzü İlçe Siyasetinde, bu tabloya hasret kaldıklarını söyleyen Beşikdüzü Denizli Mahallesi Muhtarı Yusuf Keleş (Kaptan Yusuf)” Birlikte Başarmalıyız. Dört Başkan dan İlk Adım. Bizim Dönemin Kuşakları Nesilleri Çok İyi Bilirler.Siyasi Fikirler ve Düşünceler Ne Olursa Olsun.Söz Konusu Beşikdüzü ve Halkımızın Çıkar ve Menfaatleri Olduğunda.

Beşikdüzümüze Bir Hizmet Yada Kurum Kazandırmak Olduğunda.Dönemin İktidar Partisinin ve Muhalefet Partisinin İlçe Başkanları Biraraya Gelerek Ankarayada Yada Hizmet Alabilecekleri Kurumlara ,

Makamlara Giderlerdi.

Almadan Yada Başarmadan,Geri  Gelmezlerdi.

Beşikdüzü Bir Eğitim ve İrfan Yuvasıdır.

Trabzonumuzun Her Bir İlçesinin Kendisine Mâl Olan Değerleri El Sanatları ve Özellikleri  Vardır.Beşikdüzümüz'ün de Özelliği Eğitimdir.

Köy Enstitüleri ve Geçmişde Öğretmen Okulunun Olması Türkiyeye Aydın Öğretmenler Yetiştirmesidir.

İlcemizin Bir Bacasız Sanayine Acilen İhtiyacı Vardır.O da Halen Mevcut Olan İki Yıllık Meslek Yüksek Okumuzun Dört Yıllık Bölümlerine ,

Mümkün Olursa Fakülte Kazandırılması dır.

Şimdi Bu İlçede Yaşayan Herkesin Herkesimin.

Belediye Başkanımızın,

Meclis Üyelerimizin.

Muhtarlarımızın.

Esnafımızın,

Sivil Toplum Örgütlerimizin,

Meslek Odalarımızın,

Derneklerimizin,

Siyasetçilerimiz,

Gurbetteki Vatandaşlarımızın.

Beşikdüzü İlçemize Kazandırılmasını İstedikleri İçin  Yola Çıkan Dört Siyasi İlçe Başkanımızın Yanında Arkasında Durması ve Destek Olmaları Lazımdır.Bu Anlamda Herkesi Göreve Davet Ediyorum.Şimdi Sıra Bizde Gereken Neyse Yapmamız Gerekiyor.Aziz Beşikdüzü Halkımızında Yanımızda Olması.Konuyla İlgili Duygularını Her Pilatformda Dile Getirmeleri En Büyük Temennimizdir.

Susuyoruz Konuşmuyoruz.Sosyal Medyada Yediğimiz Yemekleri Paylaşıyoruz da.

Besikdüzümüzün,Çocuklarımızın Geleceği İçin  Neden İstek ve Taleplerimizi Bir Vatandaş Olarak Dile Getirip Paylaşıp İsteyemiyoruz.

Artık Uyumuyoruz.Bir Vatandaş Olarak Uyuyan Siyasetçilerimizi,

Uyuyanları Uyandırıyoruz.Başka Beşikdüzü Yok.

Sen Varsan Bende Varım Diyerek 4 Yıllık Üniversite İstiyoruz Kampanyamız Beşikdüzü’ne Hayırlı Olsun. Başka BEŞİKDÜZÜ Yok” dedi

Açıklama yok.

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve goreleden.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.