Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
erol dede
Haber Girişi: 06.08.2021 - 22:08, Güncelleme: 06.08.2021 - 22:08

CAMİLER ve DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI YARIŞMALARINA GÖRELE MÜFTÜLÜĞÜ DAMGASI!...

 

CAMİLER ve DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI YARIŞMALARINA GÖRELE MÜFTÜLÜĞÜ DAMGASI!...

2021 yılı “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen "Bilgi Yarışması", “Hutbe Yazma”, “Şiir Yazma” ve “Proje” yarışmalarında Görele Müftülüğü damga vurdu.
2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri çerçevesinde Diyanet İşleri Başkanlığı personelinin mesleki bilgi ve yeterliklerini geliştirmek, kitap okuma ve planlı çalışma alışkanlığı kazanmalarını sağlamak, hizmet aşkı ve heyecanını kaybetmeden görevlerini cesaretle icra etmelerine ve hizmet süresince kendilerine güven duymalarına vesile olmak amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığımızca planlanan; "Bilgi Yarışması", “Hutbe Yazma”, “Şiir Yazma” ve “Proje” yarışmaları sonuçlandı. Buna göre 2021 yılı “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen” Bilgi Yarışması” alanında Çalış Köyü Eski Camii İmam-Hatibi Mustafa Demir İl Birincisi, “Şiir Yazma” alanında Görele Müftülüğü personeli VHKİ Uğur Kaya "Vefa Erleri Din Görevlileri" adlı çalışmasıyla İl üçüncüsü ve İlçe birincisi, Tepebaşı Mahallesi Camii İmam-Hatibi Halil Zamba İlçe İkincisi, İl beşincisi, Çavuşlu Beldesi Beyli Mahallesi Yeni Çinili Camii İmam Hatibi Osman Kır İlçe üçüncüsü İl altıncısı ”Hutbe Yazma” alanında Tepebaşı Mahallesi Camii İmam-Hatibi Halil Zamba İl İkincisi ”Proje alanında” Tepebaşı Mahallesi Camii İmam-Hatibi Halil Zamba İl Üçüncüsü oldu. Derece alan hocalarımıza ödüllerini takdim eden Görele İlçe Müftü Vekili Ali Abdullah Arslan   "İlçe Müftülüğü olarak bu tarz faaliyetlere önem verdiklerini ifade ederek yarışmaya katılan tüm hocalarımızı tebrik eder, görevlerinde üstün gayret ve başarılar dileriz." dedi. Bizde goreleden haber-medya ailesi olarak 2021 yılı “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen "Bilgi Yarışması", “Hutbe Yazma”, “Şiir Yazma” ve “Proje” yarışmalarında dereceye giren tüm hocalarımızı tebrik eder, başarılar dileriz. ŞİİR YARIŞMASINDA İLÇE 1.si ve İL 3.sü OLAN UĞUR KAYA HOCAMIZIN ŞİİRİ    
2021 yılı “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen "Bilgi Yarışması", “Hutbe Yazma”, “Şiir Yazma” ve “Proje” yarışmalarında Görele Müftülüğü damga vurdu.
ecem ticaret

2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri çerçevesinde Diyanet İşleri Başkanlığı personelinin mesleki bilgi ve yeterliklerini geliştirmek, kitap okuma ve planlı çalışma alışkanlığı kazanmalarını sağlamak, hizmet aşkı ve heyecanını kaybetmeden görevlerini cesaretle icra etmelerine ve hizmet süresince kendilerine güven duymalarına vesile olmak amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığımızca planlanan; "Bilgi Yarışması", “Hutbe Yazma”, “Şiir Yazma” ve “Proje” yarışmaları sonuçlandı.

Buna göre 2021 yılı “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen” Bilgi Yarışması” alanında Çalış Köyü Eski Camii İmam-Hatibi Mustafa Demir İl Birincisi, “Şiir Yazma” alanında Görele Müftülüğü personeli VHKİ Uğur Kaya "Vefa Erleri Din Görevlileri" adlı çalışmasıyla İl üçüncüsü ve İlçe birincisi, Tepebaşı Mahallesi Camii İmam-Hatibi Halil Zamba İlçe İkincisi, İl beşincisi, Çavuşlu Beldesi Beyli Mahallesi Yeni Çinili Camii İmam Hatibi Osman Kır İlçe üçüncüsü İl altıncısı ”Hutbe Yazma” alanında Tepebaşı Mahallesi Camii İmam-Hatibi Halil Zamba İl İkincisi ”Proje alanında” Tepebaşı Mahallesi Camii İmam-Hatibi Halil Zamba İl Üçüncüsü oldu.

Derece alan hocalarımıza ödüllerini takdim eden Görele İlçe Müftü Vekili Ali Abdullah Arslan   "İlçe Müftülüğü olarak bu tarz faaliyetlere önem verdiklerini ifade ederek yarışmaya katılan tüm hocalarımızı tebrik eder, görevlerinde üstün gayret ve başarılar dileriz." dedi.

Bizde goreleden haber-medya ailesi olarak 2021 yılı “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri çerçevesinde Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen "Bilgi Yarışması", “Hutbe Yazma”, “Şiir Yazma” ve “Proje” yarışmalarında dereceye giren tüm hocalarımızı tebrik eder, başarılar dileriz.

ŞİİR YARIŞMASINDA İLÇE 1.si ve İL 3.sü OLAN UĞUR KAYA HOCAMIZIN ŞİİRİ

 Bir yazı görseli olabilir

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve goreleden.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.