Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
erol dede
Haber Girişi: 26.09.2021 - 21:59, Güncelleme: 26.09.2021 - 21:59

İLKSAN Giresun İl Delegeliği Sona Erdi!...

 

İLKSAN Giresun İl Delegeliği Sona Erdi!...

2016 yılında başlayan 8. Dönem İLKSAN (İlk okul Öğretmenleri Sosyal Yardım Sandığı) Giresun il delegesi olan Görele Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Halil Ercan Köroğlu yapılan seçim sonrası görevini devretti.
Yapılan seçimlerin ardından 8. Dönem yürüttüğü İLKSAN (İlk okul Öğretmenleri Sosyal Yardım Sandığı) Giresun il delegeliği görevini devreden Görele Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Halil Ercan Köroğlu” Değerli dostlar, kıymetli ülküdaşlarım. 2016 yılında başlayan İLKSAN 8. dönem İl Delegeliği görevimi 25 Eylül tarihi itibarıyla sona ermiştir. Delege sorumluluğu aldığım andan itibaren değerli İLKSAN üyesi arkadaşlarımın menfaatleri doğrultusunda üzerimize düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirdiğimi düşünüyorum. Bunun için bir çok fedakârlıklar gösterdik. Vakit harcadık, enerji sarf ettik. İLKSAN faaliyetlerini sosyal medya aracılığı ile sizlere  duyurma fırsatım oldu. Bu fedakarlıkları yaparken maksadımız gönüllülük esasına dayanmaktaydı. Maddi bir kazanç peşinde koşmadım, bu düşünce ile emek harcamadım. Bana bir sorumluluk verildi layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. 9. dönemin zorlu süreç olacağını düşünerek tekrar katkıda bulunmak isterdik. Ancak kısmet olmadı. Bu süreçte desteklerini her daim eksik etmeyen İLKSAN üyesi arkadaşlarıma ve ""DOSTLARIMA"" canı gönülden teşekkür ederim. Yük artık görevi devrettiğimiz arkadaşlarımızın omuzlarındadır. Biz İLKSAN defterini kapattık. Sorumlu olduğumuz sürede görev şuuru ile hareket ederek, İlçemi, İlimi İLKSAN üyelerini düşünerek hareket ettiğim için gönül huzuruyla arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi. Bizde goreleden haber-medya ailesi olarak 8. Dönem İLKSAN (İlk okul Öğretmenleri Sosyal Yardım Sandığı) Giresun il delegesi olan Görele Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Halil Ercan Köroğlu’na verdiği mücadeleden dolayı teşekkür ederiz
2016 yılında başlayan 8. Dönem İLKSAN (İlk okul Öğretmenleri Sosyal Yardım Sandığı) Giresun il delegesi olan Görele Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Halil Ercan Köroğlu yapılan seçim sonrası görevini devretti.
ecem ticaret

Yapılan seçimlerin ardından 8. Dönem yürüttüğü İLKSAN (İlk okul Öğretmenleri Sosyal Yardım Sandığı) Giresun il delegeliği görevini devreden Görele Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Halil Ercan Köroğlu” Değerli dostlar, kıymetli ülküdaşlarım. 2016 yılında başlayan İLKSAN 8. dönem İl Delegeliği görevimi 25 Eylül tarihi itibarıyla sona ermiştir. Delege sorumluluğu aldığım andan itibaren değerli İLKSAN üyesi arkadaşlarımın menfaatleri doğrultusunda üzerimize düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirdiğimi düşünüyorum. Bunun için bir çok fedakârlıklar gösterdik. Vakit harcadık, enerji sarf ettik. İLKSAN faaliyetlerini sosyal medya aracılığı ile sizlere  duyurma fırsatım oldu. Bu fedakarlıkları yaparken maksadımız gönüllülük esasına dayanmaktaydı. Maddi bir kazanç peşinde koşmadım, bu düşünce ile emek harcamadım. Bana bir sorumluluk verildi layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. 9. dönemin zorlu süreç olacağını düşünerek tekrar katkıda bulunmak isterdik. Ancak kısmet olmadı. Bu süreçte desteklerini her daim eksik etmeyen İLKSAN üyesi arkadaşlarıma ve ""DOSTLARIMA"" canı gönülden teşekkür ederim. Yük artık görevi devrettiğimiz arkadaşlarımızın omuzlarındadır. Biz İLKSAN defterini kapattık. Sorumlu olduğumuz sürede görev şuuru ile hareket ederek, İlçemi, İlimi İLKSAN üyelerini düşünerek hareket ettiğim için gönül huzuruyla arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

Bizde goreleden haber-medya ailesi olarak 8. Dönem İLKSAN (İlk okul Öğretmenleri Sosyal Yardım Sandığı) Giresun il delegesi olan Görele Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Halil Ercan Köroğlu’na verdiği mücadeleden dolayı teşekkür ederiz

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve goreleden.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.